Як виглядають дочки Могилевської, яких вона ховала не один рік: старша схожа на маму, а молодша на кульбабу

Відома українська співачка Наталія Могилевська тривалий час приховувала правду про те, що стала матір'ю. Як виглядають дочки артистки? Вона вперше їх показала.

Багато років Наталія Могилевська отримувала запитання на рахунок поповнення в сім’ї. Здавалося, що не може такого бути: артистка багато років мріяла стати мамою, а отже мала знайти спосіб, як реалізувати своє бажання.

Як виглядають дочки Наталії Могилевської, яких вона ховала не один рік

Колишній Наталії Могилевської розповів про почуття до неї
Як виглядають дочки Наталії Могилевської, яких вона ховала не один рік

Варто відзначити, що вперше Наталія заговорила про можливе народження дитини в неї, коли перебувала в романі з бізнесменом Єгором Долініним. У той період вона взяла під своє крило аж трьох дівчат, яких Єгор виховував від попереднього шлюбу.

Поговорювали, що Наталія так сильно до них прив’язалася, що сприймала як рідних спадкоємиць. Останні 2 роки співачка поводилися доволі таємничо, і говорила про те, що можливо все ж таки буде готовою зайнятися питанням поповнення в сім’ї. Але насправді, на той момент в неї вже були дочки.

Як виглядають дочки Наталії Могилевської, яких вона ховала не один рік

І лише після того, як звичайний користувач соціальної мережі побачив артистку з маленькою дитиною на руках і розповів про це країні Наталія все ж таки вирішила розповісти правду про те, що удочерила двох дівчат.

Їх звуть Софія та Мішель, і вони вже встигли полюбити та прив’язатися до своєї нової мами. Про їхню родину нічого невідомо, і так само Наталія показує їх лише заду чи збоку, не демонструючи їхніх облич. За словами артистки, це робиться для того, щоб вони могли зберегти свою приватність і жити так, як їм подобається.

Як ніяк, але зіркові діти стикаються з серйозними проблемами в житті, які пов’язані із увагою, із оцінкою, із порівнянням. Зокрема Наталія заявила, що старша дочка навіть не встигла насолодитися дитинством, адже замінила матір своїй молодшій сестрі. Також Могилевська неодноразово показувала, як намагаються балувати своїх дочок, із якою вдячністю та любов’ю вони ставляться до неї.

Схожі статті

Як виглядає красуня-дружина і маленький син учасника “МастерШеф-13” Геворга Берчяна: зразкова родина

Для багатьох людей участь в "МастерШеф" є мрією, заради якої вони готові на значні жертви. Але найбільше бажання кожного — щаслива сім'я. Саме задля неї Гевор Берчян пожертвував місцем на проєкті.

Хто найкрасивіша суддя “МастерШеф” за всі 13 сезонів: Літвінова, Глінська, Мартиновська, Бадоєва чи Чехова

Трійця Ектор, Володимир та Оля настільки полюбилася глядачам, що може здаватися, ніби вони були суддями "МастерШеф" завжди. Але до Мартиновської шанувальників шоу зустрічали в кадрі інші 4 красуні.