Як виглядає жінка, яка встала між Камалією та Захуром: вона завжди була в їхньому житті, навіть на початку

Як виглядає жінка, яка встала між Камалією та мільярдером Мозаммадом Захуром? Вона завжди була в їхньому житті, навіть на початку роману. Деталі в матеріалі.

Найбагатша співачка України Камалія багато років інтригувала мережу своїм щирим та великим коханням з мільярдером. Їхні фотографії постійно з’являлися в мережі, а виходи на червоні доріжки ставали приводом для обговорень.

І все ж таки пара стала черговим прикладом того, що все хороше має властивість закінчуватися. Так сталося і на цей раз: співачка повідомила, що через рік розлуки вирішила розлучитися зі своїм благовірним. Офіційну причину вона не назвала, але за декілька днів до цього скаржилася на чоловіка, який у суперечці між нею та його рідною дочкою обрав спадкоємицю. Це сильно зачепило виконавицю, яка не змогла впоратися з подібним викликом.

Камалія показала, як виглядає її падчерка Тетяна

Камалія показала, як змінилися її дочки-двійнята за 2 роки
Камалія показала, як виглядає її падчерка Тетяна

Таня, варто відмітити, усе своє життя охороняла свою приватність і не давала приводу пресі заговорити про неї або шукати дані про неї. Але 2021-го її фотографії з’явилися в мережі, як і інформація про те, що вона тримає салон краси.

Камалія показала, як виглядає її падчерка Тетяна

І все кардинально змінилося, коли мільярдер прийняв рішення евакуюватися до Великобританії, де проживала його старша дочка. Він забрав сина Армана та двійнят і переїхав до Лондону. Дах над головою йому надала саме Таня.

Співачка спочатку не хотіла туди їхати, але через тугу за дочками все ж таки наважилася на переїзд. Він не вдався. Одразу ж з’явилися конфлікти з падчеркою, з якою артистка і раніше не ладнала. Між ними різниця у віці всього 4 роки, і це імовірно зіграло свою негативну роль у їхніх взаєминах.

А події в Україні взагалі зіграли не на руку, адже Таня виявилася дочкою бізнесмена від росіянки, і реагувала на усі висловлювання своєї мачухи дуже гостро, що і провокувала конфлікти. Тоді ж з’ясувалося, що бізнесмен досі спілкується зі своєю колишньою дружиною, попри те, що їхні діти вже давно дорослі.

Схожі статті

Соломія Вітвіцька показала, чим ласує у відпустці з коханим: їжа, яку може дозволити собі кожен українець

Зірки на телеекранах можуть здаватися людьми, які звикли до більш розкішного життя, ніж звичайні українці. Тому Соломія Вітвіцька вирішила продемонструвати, чим снідає зі своїм коханим.