Залишилася з коханим, незважаючи на мільйонні борги та скандал з нареченою: як виглядає дружина Козловського

Не так давно стало відомо, що Віталій Козловський одружився, а також став батьком. Його стосунки з майбутньою дружиною розвивалися довго, але до останнього залишалися таємницею.

2024-й став для Віталія Козловського роком великих змін. Так, зірка зізнався на телебаченні, що виявляється одружився, а згодом ще й став батьком. В нього народився прекрасний синочок.

Особистість його дружини розсекретили вельми швидко, адже у вузьких колах це не було таємницею. Увесь цей час співак жив з власною піарницею Юлією Бакуменко.

Віталій Козловський показав, як виглядає його дружина

Дружина Віталія Козловського показала ще одного його сина
Віталій Козловський показав, як виглядає його дружина

Свого часу вона фігурувала у скандалі між Козловським та його колишньою нареченою Раміною Есхакзай. Декілька років тому співак нібито мав одружитися на журналісті, але перед весіллям обидва сильно посварилися та розірвали заручини. За словами Віталія Козловського, його обраниця йому зрадила, а за словами нареченої, насправді це він відмовився від неї заради власної піарниці, в яку був закоханий.

Підписники так і не змогли зрозуміти, хто мав рацію, а хто пішов на не достойні речі в стосунках. І лише минулого року журналістка зізналася, що виявляється усе це було зроблено заради її власного піару, а з Віталієм Козловським вони давні друзі, і знайомі ледь не з дитинства.

Тим часом Юлія Бакуменко була супутницею співака, яка завжди знаходилася в його тіні. І варто відмітити, що вона підтримувала його у темні часи, коли Віталій мав мільйонні борги перед Ігорем Кондратюком, репутаційні проблеми, і переживав скандал з журналісткою.

Нагадуємо, що через виконання пісень, на які у Віталія Козловського немає прав, Ігор Кондратюк засудив його, і вимагав компенсацію у неймовірних розмірах, що було схвалено відповідними органами. Ці гроші Віталій досі не сплатив колишньому продюсеру, і немає можливості це зробити, адже гроші дуже великі.

За словами співака, продюсер його зрадив, адже колись був його другом. Зокрема, нібито забрав квартиру у артиста, яка була оформлена на ім’я Ігоря Кондратюка.

Схожі статті

Пропустила літак: Полякова проміняла рейс на зустріч з тим, хто разом із Фредді Мерк’юрі заснував гурт Queen

Співачка Оля Полякова кинула все заради музиканта, який разом із співаком Фредді Мерк'юрі заснував гурт Queen. Для зустрічі з ним та ще з кількома музикантами Полякова подалася в Італію.