З ким живе Ектор Хіменес-Браво? Тільки-но кохана за поріг, а шеф-кухар не самотній, і має про кого дбати

Популярний український шеф-кухар Ектор Хіменес-Браво показав, З з ким живе та проводить час вдома, коли вимикаються камери. Детальніше в матеріалі.

Ектор Хіменес-Браво мав можливість побудувати блискучу кулінарну кар’єру у будь-якій країні світу, адже свого часу навіть добре зарекомендував себе у Канаді. Але вибір чоловіка пав на Україну. Тут він запустив декілька ресторанів, власну лінійку продуктів, а також донині знімається на телебаченні, нагадуючи світу про себе, як про титана кухні.

Колись екзотична для українців зовнішність, харизма, талант, — усе це вкупі та окремо є прекрасними рисами, які здатні у себе закохати. Тому для більшості глядачів було вельми дивним спостерігати за тим, як зірка проживає найкращі роки у самотності, не шукаючи собі пару.

Ектор Хіменес-Браво показав, з ким живе у своєму будинку

Ектор Хіменес-Браво розповів про початок своєї кар'єри
 Ектор Хіменес-Браво показав, з ким живе у своєму будинку

Вже пізніше зірка все ж таки зізнався, що неодноразово намагався побудувати особисте життя. Ці спроби він робив як в Україні, так і за її межами. Спочатку була на наречена Керолайн, з якою довелося порвати через те, що вона не хотіла переїжджати до України, пізніше була українка Ганна, яка навіть познайомилася з рідними Ектора, але через публічність шеф-кухаря не змогла бути з ним.

2021-го Ектор повідомив про те, що в його житті з’явилася ще 1 кохана жінка. На цей раз він відмовився її показувати та розсекречувати її особистість. Було лише відомо, що вона дуже молода. Але після 2 4 лютого дівчина була вимушена евакуюватися. І хоча кохана кухаря покинула, один він не залишився, адже з ним залишилися його найкращі друзі — 2 маленькі собачки.

Собаки Ектора Хіменеса-Браво
Собаки Ектора Хіменеса-Браво

Насправді, зірка їх обожнює, завжди говорить про них з великим теплом а також створює з ними численні фотографії, які публікує на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram. Публіка вже встигла прив’язатися до цих красенів, і знає, що де б Ектор не був, разом з ним завжди будуть його маленькі товариші.

Схожі статті

Її серце б’ється все швидше й швидше: Дорофєєва показала щасливе відео та вразила довгоочікуваною новиною

Шанувальники уважно слідкують за життям Надя Дорофєєвої та всіма її дописами. Тому вони залюбки розділили надзвичайно радісну для співачки новину, якою вона поділилася у своїх соціальних мережах.