Ольга Фреймут показала того, кого обрала замість Сергія Притули: директор, від якого зірка народила двічі

Популярна українська телеведуча Ольга Фреймут показала, як виглядає чоловік, який поселився у її серці, і зробив її своєю дружиною. Це кохання, яке довго зростало.

Тривалий час публіка підозрювала, що справжнім коханням Ольги Фреймут є одвічний партнер по студії Сергій Притула. І звинувачувати її в цьому не можна, адже колишні друзі виглядали дійсно неймовірно гармонійно разом. Здавалося, що кращої пари годі й шукати для них у всьому шоу-бізнесі. Але стосунки цих двох швидко зруйнувалися.

Спочатку Сергій довго не міг пробачити Ользі той факт, що вона раптом перейшла на інший канал, і не попередила його свого спів ведучого, чим поставили його у дуже погане становище. Вже пізніше вони все ж таки змогли домовитися та повернути довіру, але ненадовго. Останньою краплею, за словами притули, стало витівка Ольги, яка обрізала його відео в соціальних мережах з привітаннями і виставила все так, наче він в неї закоханий.

Ольга Фреймут показала, як виглядає її чоловік Володимир

 Ольга Фреймут показала, як виглядає її чоловік Володимир

У той самий період в житті Ольги з’явився інший чоловік. Мова йде про Володимира Локотка директора з Нового каналу. Почала зустрічатися лише тоді, коли Фреймут вирішила звільнитися. Володимир, який довго придивлявся до телеведучої зрозумів, що втрачає шанс, і почав діяти.

І хоча місце роботи зірка змінила, але знайшла велике кохання, адже через декілька років вони одружилися і стали батьками двічі. Ольга покинула телебачення і стала займатися власним бізнесом.

Оля Фреймут знаходить за кордоном з чоловіком
 Ольга Фреймут показала, як виглядає її чоловік Володимир

Після 24 лютого стало відомо далеко не одразу про те, що Ольга поїхала в Великобританію разом з чоловіком. Пізніше це наробила чимало галасу, але сім’я продовжує продавати разом в Лондоні. Чим зараз займається Володимир достеменно невідомо, але Ольга заробляє за допомогою журналістської діяльності, блогерства та видавництва.

Час від часу вона також з’являється в Україні, здебільшого з лекціями та різними заходами.

Схожі статті

Її серце б’ється все швидше й швидше: Дорофєєва показала щасливе відео та вразила довгоочікуваною новиною

Шанувальники уважно слідкують за життям Надя Дорофєєвої та всіма її дописами. Тому вони залюбки розділили надзвичайно радісну для співачки новину, якою вона поділилася у своїх соціальних мережах.