Юрій Горбунов показав колишню дружину, яка колись покинула заради нього свого чоловіка: вона була балериною

Знаменитий український телеведучий Юрій Горбунов показав, як виглядає його колишня дружина Людмила, з якою він досі підтримує зв'язок. Деталі в статті.

Юрій Горбунов завжди мав репутацію зразкового сім’янина. Ще 20 років тому усі говорили про те, як він закохався у жінку, яка була старша за нього, але відрізнялася елегантністю та харизмою. Людмила Горбунова була балериною, яка пішла від свого чоловіка до молодого обранця. У цьому шлюбі Юрій Горбунов виховував падчерку Ксенію.

Юрій Горбунов показав свою колишню дружину Людмилу

Горбунов показав свою колишню дружину
 Юрій Горбунов показав свою колишню дружину Людмилу

У шлюбі з цією жінкою Юрій Горбунов прожив більше 20 років, але коли розлучився, навіть не повідомив про це публіку. Лише Катерина Осадча внесла певну ясність у те, що відбувається між Юрієм та його екс-благовірної. Коли Катерина завагітніла, стало зрозуміло, що доведеться робити публічні заяви. Тоді Юрій зізнався, що вже 2 роки як розлучився.

Уважні фанати здогадувалися, що напевно мова піде про серйозні зміни у особистому житті телеведучого, адже навряд він раптово погодився говорити про приватне. І дійсно, незабаром телеведучий зізнався, що в нього народиться первісток, а також повів свою нову обраницю на розпис.

Остання задача була не з легких, адже Катерина Осадча давно ділилася своїм небажанням виходити заміж ще раз, а також зневірою в шлюб.

Але врешті-решт заради сина Катерина все ж таки пішла на це. Дуже давно в архівних інтерв’ю вона говорила про те, що піде під вінець лише у випадку, якщо знову завагітніє.

Нагадуємо, що у Юрія Горбунова вже досить доросла падчерка. Ксенії має бути близько за 30. Людмила Горбунова нині знаходиться в Сполучених Штатах Америки біля своїх дітей, і Юрій Горбунов зізнається, що вони підтримують спілкування, адже провели разом багато років, і не бачила жодної причини розривати цей зв’язок. Так само Катерина повністю не порвала з Олегом Поліщуком, який є батьком її сина Ілі, і чоловік навіть приходить на дні народження до тещі.

Схожі статті

Її серце б’ється все швидше й швидше: Дорофєєва показала щасливе відео та вразила довгоочікуваною новиною

Шанувальники уважно слідкують за життям Надя Дорофєєвої та всіма її дописами. Тому вони залюбки розділили надзвичайно радісну для співачки новину, якою вона поділилася у своїх соціальних мережах.