Проста та без зіркової хвороби: як виглядає офіційна дружина 42-річного Сергія Притули в реальному житті

Після того, як перший шлюб Сергія Притули розпався, чоловік знайшов нове кохання, яке береже як зіницю ока. Пропонуємо дізнатися, як починалися стосунки пари.

Відомий український телеведучий та волонтер Сергій Притула одружений вдруге. Його обраницею стала продюсерка Нового каналу Катерина Сопельник. Пара разом вже 9 років та виховує двох донечок Соломію та Стефанію. Крім того, Сергій є батьком для свого єдиного сина Дмитра, народженого у першому шлюбі. Тож, пропонуємо дізнатися, як почалося lovestori закоханих.

Сергій Притула показав свою дружину
Сергій Притула показав свою дружину

Сергій та Катерина знайомі, ще з часів його першого шлюбу. Проте, тоді їх поєднували тільки робочі стосунки. Після розлучення Притули, пара почали дивитися одно на одного по іншому та скоро у них закрутився роман. До самого весілля вони приховували свої почуття. Але у 2015 все вийшло на широкий загал.

Сергій Притула показав свою дружину
Сергій Притула показав свою дружину

Весілля також було таємним. Його відзначили у Львові в компанії найближчих родичів та друзів. Вели його наближені до Сергія люди – Олександр Педан та Антон Лірник. Не обійшлося й без “Вар’ятів”.

Сергій Притула показав свою дружину
Сергій Притула показав свою дружину

Влітку 2017 років Всесвіт подарував їм старшу донечку Соломію. А за декілька років пара стала щасливими батьками Стефанії. Попри постійну заклопотаність чоловік старався приділяти максимум уваги дружині та донечкам. Крім того, він не забуває й про свого старшого сина. Дмитрик не тільки тісто спілкується з батьком, а й має чудові відносини з мачухою. Вони часто спілкуються та періодично їздять на відпочинки всією родиною.

Сергій Притула показав свою дружину
Сергій Притула показав свою дружину

Наразі, екстелеведучий відмовився від телевізійної кар’єри. Чоловік присвятив себе громадській роботі та волонтерству. Катерина підтримує чоловіка.Його благодійний фонд є чи ненайбільшим в Україні. Завдяки роботі його команди та незламності українського народу, у власності нашої розвідки з’явився супутник. Мало хто може пишатися таким досягненням.

Схожі статті

Її серце б’ється все швидше й швидше: Дорофєєва показала щасливе відео та вразила довгоочікуваною новиною

Шанувальники уважно слідкують за життям Надя Дорофєєвої та всіма її дописами. Тому вони залюбки розділили надзвичайно радісну для співачки новину, якою вона поділилася у своїх соціальних мережах.