Найголовніша жінка в житті Олександра Пономарьова: Мозгова і Мартинюк прийшли та пішли, а вона завжди з ним

Олександр Пономарьов має вельми непросте минуле, яке зв'язано з драмами в його особистому житті. Знайти щастя йому вдалося далеко не одразу.

Але насправді вона ховається не у великому коханні, яке описується у романах та показується у кінематографі, а в подіях, і людях, яких нам дарує доля. Так, люблячі батьки завжди скажуть, що найбільшим щастям для них є їхні діти.

Найголовніша жінка в житті Олександра Пономарьова

Пономарьов розповів про особисте життя
Олександр Пономарьов розповів про найголовнішу жінку в своєму житті

Спадкоємців Олександру Пономарьову принесла не одна жінка. Так, у союзі з Оленою Миколаївною Мозговою у зірки спочатку з’явилася падчерка Зоя. Співак дуже прив’язався до дівчинки і почав ставитися до неї як до рідної дочки. Цей зв’язок сильний донині, вони спілкуються як батько та дочка, і хоча Мозгова та Пономарьов давно знаходяться в конфлікті, це жодним чином не впливає на якість його взаємин з пасербицею.

Вони бачаться, постійно листуються, і проявляють любов одне до одного як члени сім’ї. Незабаром в житті Олександра також з’явилася рідна дочка Женя, яку народила Олена. Дівчинка виявилася надзвичайно схожою на свою рідну сестру Зою.

І саме вона являється найріднішою та найближчою жінкою для співака. На особистій сторінці в соціальній мережі Instagram він постійно публікує фотографії разом з нею, вітаю її зі святами та підтримує усіма можливими способами.

Примітно, що згодом після Жені у житті Пономарьова також з’явився хлопчик, якого назвали Олександром-молодшим. Його народила йому колишня дружина Вікторія Мартинюк. Шлюб з нею тривав всього 5 років. За цей час стосунки між співаком та його обраницею встигли серйозно зіпсуватися.

Згодом Вікторія розповідала про те, що виконавець ставився до неї погано, і взагалі їй зраджував. Пізніше вона вдало вийшла заміж за іншого і народила дочку. Однак, Сашко прекрасно ладнає з батьком та своїми сестрами, і сім’я часто збирається разом.

Не варто і казати, наскільки він схожий зі своїм татом і нагадує його абсолютно в усьому: від погляду до манер.

Схожі статті

Її серце б’ється все швидше й швидше: Дорофєєва показала щасливе відео та вразила довгоочікуваною новиною

Шанувальники уважно слідкують за життям Надя Дорофєєвої та всіма її дописами. Тому вони залюбки розділили надзвичайно радісну для співачки новину, якою вона поділилася у своїх соціальних мережах.