Ольга Фреймут показала обличчя молодшої дочки від Локотка: їй лише 6, а вже так схожа на старшу сестру Злату

Популярна українська телеведуча Ольга Фреймут вперше в житті показала, як виглядає її молодша дочка Євдокія, якій зараз 6 років. До цього моменту зірка завжди ховала її обличчя.

Своїх двох молодших дітей Ольга Фреймут народила з великою перервою після появи на світ первістка Злати Мітчелл.Безсумнівно, це цілком та повністю залежало від наявності у зірки чоловіка поруч, який міг би стати батьком для її спадкоємців. І коли ця людина нарешті з’явилася, Ольга Фреймут пішла з телебачення, двічі народила і стала щасливою багатодітною матір’ю.

Ольга Фреймут вперше показала обличчя своєї молодшої дочки

Як змінилася старша донька Олі Фреймут: пишні губи, зухвалі наряди та сучасні танці
Ольга Фреймут вперше показала обличчя своєї молодшої дочки

Сімейство оселилося у розкішному будинку за містом. Ольга Фреймут здебільшого займалася блогерською діяльністю, видавництвом, а також лекціями з етикету, адже за час телевізійної кар’єри зарекомендувала себе як знавець та фахівець у цій сфері діяльності.

Першою гніздо покинула Злата, як і очікувалося, адже вступила до вишу Сполучених Штатах Америки. Звичайно, сім’я не очікувала, що через півроку їм також доведеться покинути свою домівку. Ольга Фреймут разом з чоловіком Володимиром та двома дітьми рушили до Великобританії, і нині проживають там. Час від часу телеведучий повертається на Україну, і не проводить цей час дарма, даючи лекції та зустрічаючись зі своїми фанатами.

І так склалося, що за ці 2 роки її маленька донечка Євдокія, які було всього 4 рочки, коли вона виїжджала із дому, вже подорослішала, і пішла до школи. А зараз їй 6, і вона все більше нагадує свою старшу сестру Злату. Днями Ольга Фреймут опублікувала на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram свіжу фотографію, на якій вперше показала обличчя Євдокії.

Ольга Фреймут вперше показала обличчя своєї молодшої дочки

Нагадуємо, що родина за ці 2 роки неодноразово потрапляла в скандали. Спочатку через втечу Володимира Локотка за кордон. Пізніше Злата обурювала мережу своєю своїм контентом. Ользі Фреймут навіть доводилося публічно вступатися за свою дочку перед журналісткою телеканалу 1+1, що дозволила собі зайві висловлювання на адресу дівчини.

Схожі статті

Її серце б’ється все швидше й швидше: Дорофєєва показала щасливе відео та вразила довгоочікуваною новиною

Шанувальники уважно слідкують за життям Надя Дорофєєвої та всіма її дописами. Тому вони залюбки розділили надзвичайно радісну для співачки новину, якою вона поділилася у своїх соціальних мережах.