“Новоспечена пара”: Ірина Горова потягнулася губами до друга Олени Кравець, який відповів їй взаємністю

Популярна українська продюсерка Ірина Горова потягнулася губами до молодого музиканта, який є другом Олени Кравець. Фото одразу ж потрапило до мережі.

Хоча Ірина Горова та Потап розлучилися майже 10 років тому. Обидва залишилися вельми помітними постатями в українському шоу-бізнесі. І хоча раніше вони разом керували компанією, вже 2 роки як являються конкурентами, так як Ірина створила власний продюсерський центр.

Зараз їх об’єднує лише спільний син Андрій, як і говорила Горова у своєму свіжому інтерв’ю. Але за її словами, у родині все добре, і ніяких конфліктів немає, плітки зворотнього характеру.

Олексій продовжує насолоджуватися шлюбом з Настею Каменських, а Ірина Горова, хоча і не розповідає про особисте життя, але часом неабияк інтригує фліртом та натяками.

Ірина Горова показала, як проводить час з Євгеном Галичем вдома

Ексдружина Потапа Ірина Горова розповіла про характер свого сина
Ірина Горова показала, як проводить час з Євгеном Галичем вдома

Наприклад, нещодавно вона опублікувала на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram свіжий кадр, на якому показала, як під час подкасту потягнулася губами до знаменитого музиканта Жені Галича.

Чоловік відповів продюсерці взаємністю, а людина, яка зробила знімок одразу ж натякнула на те, що перед публікою постала нова пара.

Ірина Горова показала, як проводить час з Євгеном Галичем вдома

Нагадуємо, що офіційна причина розлучення Ірини Горової та Потапа довго не була озвучена. Зірки намагалися зберігати видимість повної гармонії у стосунках, а продюсерка неодноразово говорила про те, що все одно вважає себе найкращою дружиною Олексія. Потап запевняв, що колишній не зраджував.

Але через багато років все ж таки визнав, що невірність мало місце бути, і він дуже сильно шкодує про те, що не розповів Ірині одразу про свої почуття до Насті Каменських і не зробив все інакше.

Вже 2019-го Ірина Горова прийшла на весілля свого колишнього чоловіка у супроводі бойфренда, що наробило дуже багато галасу в мережі.

Схожі статті

Її серце б’ється все швидше й швидше: Дорофєєва показала щасливе відео та вразила довгоочікуваною новиною

Шанувальники уважно слідкують за життям Надя Дорофєєвої та всіма її дописами. Тому вони залюбки розділили надзвичайно радісну для співачки новину, якою вона поділилася у своїх соціальних мережах.