Наталія Могилевська припала до немолодого чоловіка і зізналася йому в почуттях: це і є обранець Валентин?

Популярна українська співачка Наталія Могилевська вперше за багато років показалася поруч з легендарним композитором та зізналася йому в почуттях.

Знаменита українська співачка Наталія Могилевська вміє за інтригувати публіку. Якщо вона дає інтерв’ю, то не до кінця розповідає правду про свої стосунки з чоловіками, а якщо говорить про дітей, то ділиться планами, але не зізнається, чого вже досягла.

Так само досі невідомо, хто цей загадковий Валентин, який зміг подарувати щастя співачці та зробити її коханою дружиною. Судячи з усього, закохані живуть разом, і виховують зараз прийомних дочок зірки Софію та Мішель.

Наталія Могилевська зізналася в почуттях до відомого композитора

Наталія Могилевська вразила кардинальними змінами у зовнішності
Наталія Могилевська вразила кардинальними змінами у зовнішності

Примітно, що у артистки при цьому вельми розкішне оточення, і вона могла б обрати для себе будь-якого чоловіка, який займається бізнесом, або сценою, або творчістю. Раніше про до нестями закоханих залицяльників Наталі Могилевської у своїх статтях розповідала її подруга Лада Лузіна, яка часто ще й ставала свідком цих подій.

Але з часом їхні дороги розійшлися, а Наталія все більше намагається приховати правду про те, що відбувається поза кадром. Але є люди, любов’ю до яких вона готова ділитися з усім світом. Наприклад, композитор Юрій Рибчинський, спільний знімок з яким вона опублікувала на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram. У дописі зірка зізналася, як сильно поважає та цінує його, а на фото вони постали вельми дружелюбними і навіть близькими.

Звичайно, попри співпрацю з Рибчинським Наталію Могилевську об’єднує багато чого, вони безумовно і перетинаються на різноманітних заходах, концертах, тощо. Тому платформа для налагодження стосунків між ними є, і вона доволі потужна. А подібні зізнання в мережі лише зміцнюють існуючий зв’язок.

У коментарях підписники здебільшого ділилися компліментами у сторону легенди та дякували йому за його внесок.

Схожі статті

Її серце б’ється все швидше й швидше: Дорофєєва показала щасливе відео та вразила довгоочікуваною новиною

Шанувальники уважно слідкують за життям Надя Дорофєєвої та всіма її дописами. Тому вони залюбки розділили надзвичайно радісну для співачки новину, якою вона поділилася у своїх соціальних мережах.