Олег Винник не зміг приховати дорослого сина-німця від Таюне та з’явився з ним на людях: на батька не схожий

Знаменитий український музикант Олег Виник багато років приховував правду про свою сім'ю та сина. Але рано чи пізно все виходить назовні. Так само і зірка показався зі своїм спадкоємцем.

Коли Олег Винник тільки-но став знаменитим, зовсім не дивно, що навколо нього з’явилася як аура популярності, так і таємничості. Жінки мріяли підкорити його серце, і звичайно цікавилися, чи не зробив цього хтось до них.

Олег тим часом запевняв, що він холостий, дружини в нього немає, а тим паче дітей. І якщо спочатку публіка в це повірила, то згодом почала сумніватися. Зокрема тому, що роки йшли вперед, а нічого не змінювалося.

Олег Винник показав, як виглядає його дорослий син Юліан

Вже згодом з’явилися плітки про те, що насправді дружиною Олега Винника являється ніхто інша, як його бек-вокалістка. Мовляв, разом з артистом розпочала цей шлях ще в юності, і досі залишається поруч з ним.

Щоб знайти правду преса рушила до рідного села зірки, де він виріс. Там журналісти поспілкувалися з односельчанами його матері, які розповіли, що виявляється Олег в юності одружився на дівчині Таїсії, а потім емігрував до Німеччини. І навіть розповіли, що у чоловіка є син.

Тоді виконавець розгнівався на сюжет, але спростовувати отриману інформацію не став. Сам же він засвітився зі своїм спадкоємцем у Домінікані. Разом з продюсером та сином чоловік відпочивав на дешевому курорті, і вочевидь не очікував там зустріти українських журналістів, але вони вчасно помітили, кого їм пощастило зустріти, і навіть зробили декілька фото.

Олег Винник вразив зізнанням
 Олег Винник показав, як виглядає його дорослий син Юліан

Юліан на той момент був вже високим юнаком з темним волоссям, вельми струнким.

 Олег Винник показав, як виглядає його дорослий син Юліан

Лише через декілька років коли у своєму інтерв’ю вперше розповість про те, як відреагував його спадкоємець на те, що фотографії з ним потрапили до мережі. Якщо батько був не в собі від гніву, то його спадкоємець відреагував дуже спокійно і навіть сміявся над фантазією українських журналістів.

Так склалося, що хлопець прийняв рішення пов’язати своє життя зовсім не зі сценою, а проблеми батька, як популярної людини його здебільшого смішать.

Схожі статті

Її серце б’ється все швидше й швидше: Дорофєєва показала щасливе відео та вразила довгоочікуваною новиною

Шанувальники уважно слідкують за життям Надя Дорофєєвої та всіма її дописами. Тому вони залюбки розділили надзвичайно радісну для співачки новину, якою вона поділилася у своїх соціальних мережах.