“Мрії збуваються”: Настя Каменських засвітила великий округлий живіт, і справа зовсім не в невдалому одязі

Популярна українська співачка Настя Каменських заінтригувала своїм зовнішнім виглядом та наробила шуму в мережі. Зірка показала округлий живіт.

Скільки Настя Каменських виступає на українській сцені, стільки їй доводиться відповідати на питання стосовно імовірного поповнення в її родині. Адже артистку дуже люблять народі, тому бажають її реалізації материнського щастя, навіть якщо сама співачка до цього зовсім не готова.

Так вже склалося, що новини про поповнення у дійсно знаменитих родинах, які дуже люблять серед публіки, піднімають всім настрій і ще більше сприяють популярності сімейства.

Настя Каменських показала свою нову фігуру та образи до неї

Каменських знову потрапила під приціл хейту – розлучення приховує, а добрі вчинки ні
Настя Каменських показала свою нову фігуру та образи до неї

Настя Каменських неодноразово говорила, що зовсім не проти стати матір’ю її мрієколись дати життя малюку. Втім, ніколи не зізнавалася, коли саме хоче це зробити, чи є в неї взагалі плани, тощо.

Зокрема, у своїх останніх інтерв’ю вона взагалі покладалася у цьому питанні на волю Господа. І все ж таки шанувальники сподіваються, що їм вдасться свого часу помітити зміни у зовнішності артистки, які будуть прямо вказувати на її цікаве положення. Як наприклад, нещодавно вона оприлюднила лінійку нових відеороликів, у яких показалася у свіжих образах.

Публіка одразу ж звернула свою увагу на фігуру Насті та на животик. Втім, на цей раз звинувачують невдалий одяг артистки, а саме зміни у її вазі, які відбуваються регулярно.

Звичайно, на захист Насті Каменських одразу ж встали її вірні фанати, які люблять її в усіх її амплуа та проявах. Адже артистка вже бувала у подібних формах, і її популярність лише зростала, і зовсім не знижувалася через невідповідність критеріям деяких користувачів.

Однак, у коментарях також обговорювали і зачіски артистки, які здалися публіці занадто інфантильними.

Нагадуємо, що чоловік зірки Потап 30 травня потрапив у гучний скандал через Анастасії Заворотнюк. В пресі з’явилась інформація, що зірка висміяв її смерть, однак вже через годину з’явилося спростування.

Схожі статті

Пропустила літак: Полякова проміняла рейс на зустріч з тим, хто разом із Фредді Мерк’юрі заснував гурт Queen

Співачка Оля Полякова кинула все заради музиканта, який разом із співаком Фредді Мерк'юрі заснував гурт Queen. Для зустрічі з ним та ще з кількома музикантами Полякова подалася в Італію.