“Сину”. Потап показав крихітну ручку хлопчика і на всю країну заговорив про свої почуття: став татом вдруге?

Знаменитий український продюсер Потап опублікував надзвичайний кадр, який одразу ж привернув увагу всіх шанувальників. На знімку показалася крихітна рука дитини.

Відомий український продюсер Потап не з чуток знає, що таке бути батьком маленького хлопчика. Однак, коли його сину Андрію не було й 10 років зірка пішов із сім’ї.

При цьому його батьки завжди намагалися зберігати хороші стосунки і ніколи не з’ясовували взаємин на публіці, як це часто буває у знаменитих сім’ях. Навпаки, Ірина Горова запевняла, що її колишній чоловік — неймовірний тато, а сама вона являється найкращою дружиною.

Потап відреагував на нову композицію співачки Ханни про сина

Потап розповів про свої стосунки зі знаменитою акторкою
Потап відреагував на нову композицію співачки Ханни про сина

З появою соціальних мереж транслювати свій образ в маси стало набагато простіше. І Олексій завжди цим користувався, показуючи, як він проводить час зі своїм єдиним спадкоємцем. Якийсь період навіть здавалося, що Андрій повністю копіює поведінку свого батька. Втім, за останні 2 роки все кардинально змінилося.

Почали навіть пліткувати про значне погіршення стосунків між ними. Втім, і Потап, і Андрій, і Ірина Горова неодноразово спростовували дану інформацію.

У шлюбі з Настею Каменських Олексій так і не став батьком, хоча пара неодноразово обговорювали дану тему з журналістами. Зокрема співачка говорила про те, що хоче подарувати коханому малюка, але сподівається у цьому питанні на волю Господа.

Тим часом Потап нещодавно відреагував на нову композицію починаючою співачки Ханни. У пісні вона якраз розповіла про свої материнські почуття до дитини.

Олексій зробив репост публікації, а також додав червоне сердечко, показуючи свої власні емоції від прослуховування даного твору.

Потап відреагував на нову композицію співачки Ханни про сина

Нагадуємо, що в шлюбі з Іриною Горовою Потап також отримав досвід виховання дівчинки, адже мав падчерку, яка народилася у продюсерки у шлюбі з кращим другом Олексія. Зараз Наталка проживає за кордоном і встигла вийти заміж. Дівчина займається маркетингом.

Схожі статті

“Висновки робіть самі”: Узелков звинуватив Боржемську в тому, що через неї 20 років не спілкувався з мамою

За словами відомого спортсмена В'ячеслава Узелкова, колишня дружина Марина Боржемська перешкоджала спілкуванню з його найріднішою людиною. Проте, зараз він виправив свою помилку.

Хотіла все зробити сама, але знадобилася допомога зіркової матері: Машу Полякову підвели дорогі їй люди

Старша донька відомої артистки Олі Полякової вирішила піти стопами матері та присвятити життя вокалу. Попри те, що дівчина виконує зовсім іншу музику, періодично їй потрібна допомога мами.