Григорій Решетнік вразив зізнанням про те, як сильно росте його старший син і показав хлопця: буде велетнем

Знаменитий український телеведучий Григорій Решетнік розповів про дорослішання старшого сина. Зірка вразив неймовірними змінами, які відбулися з його первістком.

Григорій нас чуток знає, що таке бути батьком трьох маленьких хлопчиків. Неодноразово вони з дружиною розповідали про те, як справляються з неймовірної кількості енергії, яка накопичується у дітей. І здається неможливим впоратися з цим двом зайнятим людям, і все ж таки у цьому питанні Христина та Григорій не просто дивують, а доводять, що це можливо, і також кожного разу підтверджують свій статус зразкової родини.

І тому зайвий раз стає зрозумілим, чому їх запрошують на програми як експертів у питаннях романтичних та сімейних стосунків. Адже роки йдуть, родина збільшується, а Григорій навіть ніколи не дозволяв собі в ексклюзивних інтерв’ю розповідати про своє романтичне минуле, де ще не було Христини.

Григорій Решетнік розповів про дорослішання старшого сина

Григорій Решетнік показав свою зустріч з дружиною після тривалої розлуки
Григорій Решетнік розповів про дорослішання старшого сина

Іван, Дмитро та Сашко регулярно з’являються на фотографіях у батька та матері на їхніх особистих сторінках соціальній мережі Instagram. Своїх акаунтів у дітей поки що нібито немає. Хоча публіка можливо дечого не знає.

І хоча хлопці прекрасно знають, як розмовляти з аудиторією, і не бояться зайвої уваги до себе, насправді не так вже й багато підписники телеведучого та блогерки знають про їхніх спадкоємців. І нещодавно Григорій вирішив трошки виправити цю ситуацію. Він сфотографував свого старшого сина і розповів про неймовірний прогрес, який відбувся у нього, як етап дорослішання.

У хлопчика надзвичайним чином збільшився зріст, а також розмір ноги. У свої 11 років хлопчик має 37-й розмір. На кадрах помітно, що юнак високий, і буде ще вищим.

Григорій Решетнік розповів про дорослішання старшого сина

Тож незабаром родина зможе похизуватися старшим сином, який матиме прекрасні фізичні дані і для спорту, і для сцени, тощо.

До речі, хлопчик також за світив свою модну футболку від бренду Burberry. На ногах у дитини класичні кросівки від компанії Adidas.

Схожі статті

Пропустила літак: Полякова проміняла рейс на зустріч з тим, хто разом із Фредді Мерк’юрі заснував гурт Queen

Співачка Оля Полякова кинула все заради музиканта, який разом із співаком Фредді Мерк'юрі заснував гурт Queen. Для зустрічі з ним та ще з кількома музикантами Полякова подалася в Італію.