Дантес розповів про свої переживання, а Олексій Дурнєв запропонував йому поцілуватися: не просто, а з язиком

Володимир Дантес поділився з прихильниками своїми щирими емоціями. Від таких зізнань не залишився осторонь Олексій Дурнєв, який досить екстравагантно відреагував на допис співака.

Володимир Дантес, відомий український співак і телеведучий, відкрив свою душу перед шанувальниками. У одному із дописів в соціальних мережах він розповів про те, що останнім часом почувається відстороненим, недовірливим і замкнутим. Артист описав, як навколишня напруга та втома впливають на його емоційний стан.

“Все добре — пропаганда. Все що страшне — реальність”, — написав Володимир, підкреслюючи різницю між тим, що він показує назовні, і тим, що відчуває всередині

Олексій Дурнєв підтримав Володимира Дантеса після його зізнання
Олексій Дурнєв підтримав Володимира Дантеса після його зізнання

Проте є речі, які допомагають йому триматися. Це кохання, родина, сміх та підтримка близьких. Це допомагає йому продовжувати створювати нові пісні та проєкти. Зокрема, у своєму новому треку “Дура” Володимир торкається аб’юзивних стосунків. На підняття також важливої теми співака могли спонукати саме внутрішні переживання.

Дурнєв підтримав Дантеса… поцілунком з язиком

Олексій Дурнєв, відомий своїм неповторним почуттям гумору, не залишився осторонь від емоційного допису свого друга. У коментарях під постом Володимира він написав: “Цілую тебе з язиком. Ми так ще не пробували”, чим викликав хвилю позитивних коментарів. Цей жест демонструє не тільки непохитну дружбу зірок, але й бажання підбадьорити Володимира у важкі моменти.

Володимир Дантес та підтримка ЛГБТК+ спільноти

До речі, тема кохання є надзвичайно важливою і для життя, і для творчості співака. Разом із дизайнеркою Дашею Кацуріною Дантес взяв участь у важливому українському документальному фільмі, який розкриває реальність, де для гетеросексуальних пар існують обмеження на укладення шлюбу.

Фільм підіймає важливі питання рівності та прав людини. Співак наголошує, що представники ЛГБТК+ мають ті ж обов’язки перед країною, що й гетеросексуальні люди. Вони можуть займати різні посади в приватних та державних компаніях. Але офіційно укласти шлюб їм заборонено законом і це дуже дивно.

Олексій Дурнєв підтримав Володимира Дантеса після його зізнання
Олексій Дурнєв підтримав Володимира Дантеса після його зізнання

Дантес також додав, що не розуміє тих, хто боїться підтримувати і говорити про ЛГБТК+, бо любов — це не щось погане, не щось, про що треба мовчати. Володимир наголошує на важливості підтримки та розуміння, адже на першому місці завжди повинна бути людина і її право бути собою, унікальною особистістю.

Схожі статті

“Висновки робіть самі”: Узелков звинуватив Боржемську в тому, що через неї 20 років не спілкувався з мамою

За словами відомого спортсмена В'ячеслава Узелкова, колишня дружина Марина Боржемська перешкоджала спілкуванню з його найріднішою людиною. Проте, зараз він виправив свою помилку.

Хотіла все зробити сама, але знадобилася допомога зіркової матері: Машу Полякову підвели дорогі їй люди

Старша донька відомої артистки Олі Полякової вирішила піти стопами матері та присвятити життя вокалу. Попри те, що дівчина виконує зовсім іншу музику, періодично їй потрібна допомога мами.