Олександр Пономарьов знову показався з “тією самою”: справжня цивільна дружина зірки не Марія Яремчук?

Декілька років тому стало відомо, що Олександр Пономарьов давно не самотній, і не холостяк. Його колишня дружина розповіла про нову обраницю.

Але жодних деталей про їхні стосунки вона не розповіла. І хіба що зазначила, що вони не перебувають в офіційному шлюбі. Мовляв, у обраниці зірки статус співмешканки. При цьому вона вже стала повноцінною мачухою для їхнього спільного сина Олександра. Саме тоді Вікторія Мартинюк і розповіла, що навчає свого спадкоємця з повагою ставитися до коханої свого батька, і шанобливо відноситися до її прохань.

Як відомо, часто у жінок можуть не складатися стосунки з дітьми їхніх обранців від попередніх стосунків, але Вікторія Мартинюк дала зрозуміти, що також докладає зусиль, аби в родині панувала гармонія.

Олександр Пономарьов показав, як проводить час з близькою йому жінкою

Сергій Перман розповів, як Олександр Пономарьов приревнував його до Мозгової
 Олександр Пономарьов показав, як проводить час з близькою йому жінкою

Деякий час публіка вважала, що цивільною дружиною Олександра Пономарьова дійсно може бути Марія Яремчук. Таке враження склалося через хронологію подій: спочатку Олександр та Марія Назарівна почали співати в дуеті, потім пішли чутки про їхній роман, і співак навіть їх начебто підтвердив, що згодом перевів у жарт, а через декілька місяців Яремчук заявила про те, що завершує музичну кар’єру і припиняє бути публічною людиною.

Після цього від неї не було жодних новин, але Олександр Пономарьов активно проявлявся на її особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, коментуючи її публікації. Окрім того, стало відомо, що Марія Яремчук знайшла своє кохання, а нещодавно навіть народила.

 Олександр Пономарьов показав, як проводить час з близькою йому жінкою

Тим не менш, за увесь цей час було-б більш логічно, якби до мережі потрапили хоча б якісь знімки, на яких Олександр та Марія засвітилися разом. Але так склалося, що подібного матеріалу просто не існує.

 Олександр Пономарьов показав, як проводить час з близькою йому жінкою

Натомість Олександр Пономарьов нещодавно оприлюднив у своєму мікроблозі знову пост разом з користувачкою, яка підписана в Інстаграм як “я та сама”.

Схожі статті

Її серце б’ється все швидше й швидше: Дорофєєва показала щасливе відео та вразила довгоочікуваною новиною

Шанувальники уважно слідкують за життям Надя Дорофєєвої та всіма її дописами. Тому вони залюбки розділили надзвичайно радісну для співачки новину, якою вона поділилася у своїх соціальних мережах.