Глянцева пара: емігрант Влад Яма і його дружина з’явилися на обкладинці американського журналу Vogue

Знаменитий український хореограф Влад Яма і його дружина Ліліана Кудлай з'явилися на обкладинці Vogue. Як це сталося і якими ж вийшли кадри?

Зі своєю дружиною Ліліаною Влад зійшовся ще на початку зіркової кар’єри. Деякий час він приховував красуню від публіки, але після народження сина Леона зробив сім’ю публічною. В якийсь момент Влад розкрився абсолютно з іншої сторони.

І напевно в цьому питанні йому серйозно допомогли соціальні мережі. Щоб зробити їх дійсно активними йому довелося запросити публіку власний простір, і він це зробив.

Це принесло як великі плюси, так і величезні мінуси. Зокрема, після 24 лютого Влад зіштовхнувся з чималою критикою, яка здебільшого була направлена на нього через еміграцію. Влад тим часом запевняв, що почувається набагато кориснішим США. Мовляв, так він має можливість заробляти гроші та направляти їх на благодійність.

Влад Яма і його дружина Ліліана з’явилися на обкладинці Vogue

Влад Яма повідомив з Флориди, що його дружина має сильне бажання покинути США
Влад Яма і його дружина Ліліана з’явилися на обкладинці Vogue

За ці 2 роки пара не приїжджала до України, за офіційною версією. Якщо спочатку зірки уникали розмов про хореографа, то пізніше вже почали активно ділитися думкою про те, нібито його ніхто на батьківщині з глядачів не чекає.

І напевно лише Юрій Горбунов вступився за свого колегу, пояснюючи, що Влад обрав свою родину і не зміг її покинути у складні часи. Дружина танцюриста Ліліана, яка раніше заробляла за допомогою блогерської діяльності, на рік припинила створювати контент.

Але з часом повернулася до підписників і зараз активно з ними спілкуються. Зокрема, пара нещодавно поділилася розкішними обкладинками Vogue, які в них вийшли завдяки фотошопу.

Влад Яма і його дружина Ліліана з’явилися на обкладинці Vogue

Реальну можливість потрапити на обкладинку американського журналу обидва поки що не отримали. Втім, знімки вийшли дійсно якісними та цікавими.

Нагадуємо, що в своєму останньому інтерв’ю Влад дізнавався, ніби вони з дружиною планують поповнення в родині. Але поки що щасливої новини не було.

Схожі статті

Хотіла все зробити сама, але знадобилася допомога зіркової матері: Машу Полякову підвели дорогі їй люди

Старша донька відомої артистки Олі Полякової вирішила піти стопами матері та присвятити життя вокалу. Попри те, що дівчина виконує зовсім іншу музику, періодично їй потрібна допомога мами.