“Поруч немає більше”: Марічка Падалко вразила зізнанням про сумну подію, але не стала втрачати надію

Марічка Падалко оприлюднила у своєму блозі кадри, які розчулили усю її аудиторію. Телеведуча розповіла про вельми сумну подію, а також поділилася своїми почуттями.

Марічка Падалко не з чуток знає, що це таке — тривожитися за кохану людину. Її чоловік Єгор Соболєв 2 роки тому пішов захищати Україну. Він більше не депутат, отримує зарплатню військового, і навіть нещодавно був підвищений. Він народився та провів дитинство в російській федерації, але в молодості переїхав до України, врешті-решт зміг навіть отримати громадянство.

Після налагодження справ з документами він розпочав політичну кар’єру. А незабаром у його життя увійшла телеведуча Марічка Падалко, яка народила йому трьох дітей.

Кожні вихідні, які йому випадають, супроводжується радісними зустрічами зі сльозами. Вся сім’я не може стримати почуттів. Однак є ті, хто більше не зможе побачити своїх рідних.

Марічка Падалко розповіла про велике горе та пояснила, що сталося

Саме про таку людину Марічка Падалко зробила публікацію на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram.

Телеведуча показала відео, на якому син військового отримав перше місце у змаганні, але підтримку йому надали інші люди. Зірка додала, що не дивлячись на велику трагедію та біль, поруч з ним є ті, хто готовий пройти цей шлях разом з ним.

Марічка Падалко розповіла про велике горе та пояснила, що сталося. Скріншоти особистої сторінки зірки

“Коли поруч більше немає батька, але є ті, хто будуть підтримувати хлопця з усіх сил на його шляху”

Нагадуємо, що не так давно Валентина Хамайко зустріла першу річницю смерті її пасинка. Минулого року телеведуча отримала звістку про загибель сина її чоловіка Андрія Оністрата. Новина наробила чимало шуму, адже хлопець був дуже молодий, талановитий та неймовірно красивий.

Його батько також захищає Україну, але так склалося, що свого спадкоємця він вберегти не зміг. Проти ворога вони пішли разом. Валентина не могла стримати сліз і в річницю його загибелі нагадала про подвиг хлопця.

Схожі статті

Хотіла все зробити сама, але знадобилася допомога зіркової матері: Машу Полякову підвели дорогі їй люди

Старша донька відомої артистки Олі Полякової вирішила піти стопами матері та присвятити життя вокалу. Попри те, що дівчина виконує зовсім іншу музику, періодично їй потрібна допомога мами.