“Працювала, ніби робот”: 37-річна Настя Каменських розповіла, як шкодила собі спортом, щоб тільки схуднути

Виснажливі фізичні вправи, години інтенсивних тренувань та рух вперед через "не можу" багатьом здається єдиним шляхом до чудового здоров'я. Але Настя Каменських пропонує більш приємний підхід.

Настя Каменських є однією з найяскравіших і найвпізнаваніших зірок українського шоу-бізнесу. Її кар’єра на сцені, численні музичні хіти та участь у різноманітних телешоу зробили її улюбленицею мільйонів. Проте, крім своєї творчої діяльності, Настя також відома здоровим способом життя та безперервною роботою над собою.

Настя Каменських розповіла про свій секрет збереження молодості
Настя Каменських розповіла про свій секрет збереження молодості

З самого початку кар’єри Настя завжди ставила перед собою високу планку не тільки у творчості, але й у фізичному розвитку. Знаменитість відома своєю дисциплінованістю та самовідданістю, що дозволило їй досягати значного прогресу. Каменських приділяє багато уваги своєму тілу та здоров’ю, і це наочно відображається на її красі.

Однією з найважливіших складових життя знаменитості є регулярні тренування. Однак Настя більше не займається силовими вправами, яким приділяла багато часу раніше. Причиною зміни підходу є бажання приносити більше користі для організму. Силові вправи виснажливі та несуть ризики різноманітних, часто серйозних пошкоджень.

Замість таких занять Каменських обрала йогу та розтяжку, які допомагають співачці покращувати стан спини та правильність постави. Вона вважає, що ці заняття не лише покращують її не лише фізично, але й допомагають зберігати душевну рівновагу та позитивний настрій.

Важливим є те, що Настя підходить до свого здоров’я комплексно. Знаменитість не обмежується лише фізичними навантаженнями, але й звертає увагу на правильне харчування та режим дня. Каменських навіть ділиться з підписниками більш корисними варіаціями “шкідливих” страв.

Настя Каменських розповіла про свій секрет збереження молодості
Настя Каменських розповіла про свій секрет збереження молодості

Зберігаючи свій організм та настрій в чудовому стані, знаменитість може приділяти більше уваги особистому життю та творчості. Хоча красуня часто знаходиться далеко від свого чоловіка Потапа, вона не втомлюється нагадувати про своє кохання до нього.

Також зірка говорить про соціально важливі речі, бере участь в благодійних проєктах. А творчість Насті понад 20 років дозволяє їй залишатися поміж найпопулярніших музичних виконавців України.

Схожі статті

Хотіла все зробити сама, але знадобилася допомога зіркової матері: Машу Полякову підвели дорогі їй люди

Старша донька відомої артистки Олі Полякової вирішила піти стопами матері та присвятити життя вокалу. Попри те, що дівчина виконує зовсім іншу музику, періодично їй потрібна допомога мами.