Після появи первістка Островська вперше розповіла про реальну ситуацію в її родині: “У пасивних пошуках”

Телеведуча Наталія Островська вперше відповіла на питання щодо її сім'ї і розповіла, які насправді справи в родині після появи первістка. Зірка здивувала зізнанням.

Знаменита українська телеведуча Наталія Островська не так давно стала матірʼю вперше. В сімʼї народилася прекрасна дівчинка Аґата. Зірка працювала на телебаченні допоки не дійшла останніх термінів. І так само вийшла на роботу майже одразу після пологів.

Подібним чином працювала також Катерина Осадча, яка після третіх пологів взагалі не захотіла йти в декретну відпустку, і годувала малечу прямо на знімальному майданчику, за кулісами.

Але в цьому питанні їй допомагав домашній персонал. Няня привозила маленького Данила до матері, і зірка його годувала. Тож Катерина могла повністю зосередитися на своїх справах, довіряючи робітниці. У випадку Наталії Островської все склалося інакшим чином.

Наталія Островська розповіла, чи справляється з материнством

Наталія Островська не змогла вийти з ліфту
Наталія Островська розповіла, чи справляється з материнством

Так, нещодавно ведуча відповіла на запитання своєї підписності стосовно з того, чи допомагає їй хтось з донькою. І виявилося, що у Островської немає няні. Журналістка бере маленьку Аґату разом з собою, коли їй необхідно поїхати на роботу чи по справах. Однак вона не бачить в цьому жодної проблеми, адже впевнена, що дитина має бачити світ та розвиватися.

Однак, про те наскільки завантажена вона сама Наталія Островська не розповіла, в першу чергу підкреслюючи комфорт своєї дитини.

Наталія Островська розповіла, чи справляється з материнством

Тим не менш, зірка не приховує, що вона знаходиться в пасивному пошуку няні, а отже все ж таки потребує допомоги.

“Все встигати неможливо, хочу робити більше, є ідеї, але на втілення потрібен час. У нас немає няні, тому більше уваги дитині. А якщо потрібно кудись їхати по роботі, беру Агату з собою. Дитина розвивається, коли бачить життя навколо, а не 4 стіни. Я у пасивних пошуках няні. Вірю, що чудова людина знайдеться у потрібний час”, – зізналася зірка у своєму блозі.

Схожі статті

Хотіла все зробити сама, але знадобилася допомога зіркової матері: Машу Полякову підвели дорогі їй люди

Старша донька відомої артистки Олі Полякової вирішила піти стопами матері та присвятити життя вокалу. Попри те, що дівчина виконує зовсім іншу музику, періодично їй потрібна допомога мами.