Як виглядає красуня-дружина і маленький син учасника “МастерШеф-13” Геворга Берчяна: зразкова родина

Для багатьох людей участь в "МастерШеф" є мрією, заради якої вони готові на значні жертви. Але найбільше бажання кожного — щаслива сім'я. Саме задля неї Гевор Берчян пожертвував місцем на проєкті.

Геворг Берчян, який став відомим завдяки своїй участі у 13 сезоні кулінарного шоу “МастерШеф”, віднедавна привертає увагу не лише своїми кулінарними талантами, а й особистим життям. Після участі у шоу його життя зазнало кардинальних змін — тепер він гордо демонструє свою родину, яка стала пріоритетом у його житті.

Сімейні цінності понад усе

Геворг та Альона Чарінцева перемогли в реаліті-шоу “Екси”. Пара пройшла через численні випробування, щоб відновити свої стосунки. Їхній спільний шлях був непростим, але саме завдяки участі у проєкті Нового каналу вони змогли зрозуміти важливість підтримки та взаєморозуміння в парі. Після “Ексів” пара більше не розлучалася та створила сім’ю.

Учасник МастерШеф-13 Геворг Берчян показав свою родину. Джерело: Новий канал
Учасник МастерШеф-13 Геворг Берчян показав свою родину. Джерело: Новий канал

Новий етап життя

У грудні 2023 року Геворг та Альона стали батьками сина, якого назвали Аміран. Це стало справжнім святом для молодої родини. Молоді батьки активно діляться радісними моментами свого нового життя, публікуючи фото та відео з малюком.

Геворг не приховує своєї гордості за свою дружину та сина. Він часто розповідає про те, як змінилися його пріоритети після народження дитини. За словами Геворга, сім’я стала його найважливішим досягненням і стимулом для подальших звершень.

Учасник МастерШеф-13 Геворг Берчян показав свою родину
Учасник МастерШеф-13 Геворг Берчян показав свою родину

Нагадаємо, що народження сина стало для Геворга причиною для завершення участі на “МастерШеф”. Хоча кулінар за згодою колег отримав змогу повернутися, але подумки він був з сім’єю, тому не впорався з битвою чорних, яка на нього чекала.

Гармонія і підтримка

Геворг і Альона є прикладом того, як важливо підтримувати один одного у будь-яких ситуаціях. Їхня історія свідчить про те, що можна подолати труднощі, зберігши любов і повагу. Сьогодні вони разом радіють кожному новому дню і насолоджуються батьківством. Маленький Аміран став справжнім дарунком для своїх батьків. Поява сина зміцнила їхні стосунки і зробила їхню сім’ю ще щасливішою.

Схожі статті

Хотіла все зробити сама, але знадобилася допомога зіркової матері: Машу Полякову підвели дорогі їй люди

Старша донька відомої артистки Олі Полякової вирішила піти стопами матері та присвятити життя вокалу. Попри те, що дівчина виконує зовсім іншу музику, періодично їй потрібна допомога мами.