Чому Святослав Вакарчук пішов від Лялі Фонарьової після 20 років разом: причина криється в іншій жінці

Здавалося, що кохання Святослава Вакарчука до його колишньої дружини Лялі буде вічним. Однак, ця історія тривала близько 20 років, і раптом завершилася.

Святослав Вакарчук та його муза Ляля Фонарьова ніколи не гуляли пишного весілля, не заявляли про своє кохання на увесь світ, не ділилися подробицями особистого життя. Але це і не було потрібно! Усі свої почуття Святослав міг укласти у декілька рядків, які потім розліталися легендарними композиціями по світу.

Жінок, які стали музами для в шанованих творців у світі не так вже й багато, але колишня дружина Вакарчука перебувала у цьому статусі аж 20 років.

Святослав Вакарчук поділився деталями розлучення з Лялею Фонарьовою

Святослав Вакарчук розповів про свою сім'ю та дітей
Святослав Вакарчук поділився деталями розлучення з Лялею Фонарьовою

Втім, вперше на рахунок його почуттів до дружини засумнівалися ще 10 років тому, коли на горизонті з’явилася красуня Христина Соловій, що отримала статус підопічної співака.

Їхні взаємини здавалися надзвичайно близькими, наповненими творчістю та романтикою. Неодноразово обидва спростовували навіть імовірність любовного зв’язку між ними. А пізніше з’ясувалося, що в якийсь момент Христина навіть зіпсувала взаємини зі своїм наставником, забажав ще не слідувати його мотивам та патернам у написанні пісень.

Христина Соловій зізналася, за що хоче перепросити Вакарчука
 Святослав Вакарчук поділився деталями розлучення з Лялею Фонарьовою

І поки публіка думала, що все ж таки Христина може бути обраницею Святослава, в його житті з’явилася продюсерка Євгенія Яцута. Подейкують, що саме вона стала причиною його розставання з дружиною. Втім, ніяких доказів цього немає, а імовірність того, що Вакарчук розповів про розставання лише тому, що в нього мав народитися син вельми велика.

Зірки часто замовчують складні періоди у сім’ї впродовж багатьох років, і зізнаються у кардинальних змінах лише після того, як в їхньому житті з’являються нові особистості, які мають отримати офіційний статус партнера.

Власне, Євгенію він також не збирався показувати та розкривати аудиторію, але преса швидко розсекретила нову кохану зірки, не дивлячись на усі секрети та таємничість.

Схожі статті

Хотіла все зробити сама, але знадобилася допомога зіркової матері: Машу Полякову підвели дорогі їй люди

Старша донька відомої артистки Олі Полякової вирішила піти стопами матері та присвятити життя вокалу. Попри те, що дівчина виконує зовсім іншу музику, періодично їй потрібна допомога мами.