Міка Ньютон показалася у весільній сукні з величезними стразами і з довжелезною фатою: знову наречена

Знаменита українська співачка Міка Ньютон стала нареченою та показала весільну сукню. Зірці вдалося перевершити абсолютно усіх в даному образі.

Знаменита українська виконавиця Міка Ньютон більше 10 років тому емігрувала до Сполучених Штатів Америки та осіла там. Здавалося, навіщо популярний артистці робити такий вибір і починати життя з нуля в малознайомі країні. Однак, Ньютон про це не пошкодувала.

Артистка намагалася будувати музичну кар’єру і в Каліфорнії, однак, на цьому поприщі успіху не мала. Натомість, вона все одно знайшла, де реалізувати свій творчий потенціал і стала зніматися у рекламі. Зараз вона являється акторкою комерційних маркетингових кампаній.

Міка Ньютон показалася у весільній сукні з величезними стразами і з довжелезною фатою

Але що дійсно не дивно, так це те, що вона знайшла кохання у штатах. Декілька років тому вона вийшла заміж за свого чоловіка Кріса. На даний момент пара разом, щаслива, надзвичайно гарно та гармонійно. Міка ніколи не розповідає на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram про будь-які проблеми в сім’ї, як це часто роблять блогери.

Власне, вона може поділитися якоюсь загальною інформацією на рахунок обранця, яка не може допомогти скласти про нього суб’єктивне враження. І на відміну від багатьох своїх колег по цеху навіть не ностальгує за тими уроками, які провела чи то в Україні, чи то в обіймах Кріса.

Тобто, дочекатися від неї архівних фотографій не так вже й просто. Але і це буває.

Міка Ньютон показалася у весільній сукні з величезними стразами і з довжелезною фатою

Наприклад, нещодавно зірка взяла участь у невеличкому тренді і показала себе у ролі нареченої. Виявляється, у артистки була розкішна сукня інкрустована стразами, і так само фата виражала своїм розмахом.

На голові у зірки красувалася діадема, а в руках були білі піони. На тлі можна помітити розкішне приміщення, в якому відбувалося таїнство укладення шлюбу. При цьому макіяж наречені зробили доволі яскравою, що надає їй такого собі готичного відтінку, хоча здавалося б наречена уся в білому.

Схожі статті

Хотіла все зробити сама, але знадобилася допомога зіркової матері: Машу Полякову підвели дорогі їй люди

Старша донька відомої артистки Олі Полякової вирішила піти стопами матері та присвятити життя вокалу. Попри те, що дівчина виконує зовсім іншу музику, періодично їй потрібна допомога мами.