Оля Полякова показала малюка, якого народила Буряковському та вразила зізнанням: “Будь головне здоровим”

Знаменита українська співачка Оля Полякова вразила зізнанням після того, як показала фотографії крихітного малюка, якого народила для чоловіка Вадима Буряковського.

Коли Оля Полякова почала активно просуватися естрадою, вона вже була мамою. Батьком її первістка є Вадим Буряковський. Співачка вийшла заміж вельми молодою, однак одразу поставила питання ребром: заради неї бізнесмен покинув свою дружину та зробив вибір на користь майбутньої виконавиці.

Незабаром вона народила йому дочку Марію. Оля Полякова неодноразово зізнавалася у своїх інтерв’ю, що на той момент Вадим вже хотів дітей.

А пізніше зірка рушила назустріч своїй мрії: адже вже намагалася засвітитися в шоу-бізнесі. Але раніше її спроби не мали ніякого успіху. З грошами та впливом свого благовірного на цей раз все стало абсолютно інакше. Народила вдруге Оля Полякова, вже будучи трохи відомою.

Оля Полякова показала маленьку дитину, яку народила від Буряковського

Оля Полякова змінила свою команду та гастрольну діяльність
Оля Полякова показала маленьку дитину, яку народила від Буряковського

Сина зірка не подарувала своєму коханому. Навпроти, вона зробила йому подарунок набагато більший: дві принцеси, які схожі на неї та на нього однаково.

Хоча вони різні за характером між собою, обидві надзвичайно вольові, з характером, цілеспрямовані та вперті. Звичайно, дівчата росли у прекрасних умовах із великими перспективами. Їхні батьки багато подорожували, дали їм хорошу освіту, подарували розкішну домівку, в якій вони росли, що має і власну сауну, і ферму, і навіть причал.

Останнім часом вони світиться в шоу-бізнесі частіше. Оля Полякова любить про нього розповідати публіці, а публіка любить Вадима. А тому зірка не пропустила можливість розповісти про свого обранця ще раз.

На День батька співачка опублікувала на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram архівні кадри, на яких Аліса здебільшого маленька. У дописі вона привітала Вадима з його святом та розповіла, що він тато не тільки для її дочок, але і трошки для неї.

Безумовно, таке щира та ніжне привітання дуже сподобалося шанувальникам артистки, про що вони і написали в коментарях.

Схожі статті

Хотіла все зробити сама, але знадобилася допомога зіркової матері: Машу Полякову підвели дорогі їй люди

Старша донька відомої артистки Олі Полякової вирішила піти стопами матері та присвятити життя вокалу. Попри те, що дівчина виконує зовсім іншу музику, періодично їй потрібна допомога мами.