Майбутня дружина Дантеса Кацуріна здивувала публіку своїм виглядом “в костюмі Єви” на новому фото: “Навіщо?”

Кожен пост Даші Кацуріної з власними фото збирає купу лайків та компліментів. Не може стриматися навіть її коханий Володимир Дантес, який щоразу щиро вражений тим, наскільки його дівчина прекрасна.

Відомий український співак Володимир Дантес знову привернув увагу шанувальників своїми емоційними коментарями під новим фото своєї коханої, відомої дизайнерки Даші Кацуріної. Фото, яке опублікувала дівчина на своїй сторінці, вразило підписників та отримало багато обговорень у соцмережах.

На світлині Даша позує лише в штанах, обіймаючи себе руками, що створює витончений та чутливий образ. Її природна краса та ніжність вразили не лише шанувальників, але й самого Володимира Дантеса. “Яка ж ти красива і ніжна”, — прокоментував співак, вражений красою та привабливістю коханої.

Володимир Дантес обімлів від вигляду Даші Кацуріної
Володимир Дантес обімлів від вигляду Даші Кацуріної

Любовна історія, що розбурхує серця

Стосунки Даші Кацуріної та Володимира Дантеса вже довгий час викликають інтерес громадськості. Їхній романтичний зв’язок почався після того, як обидва пережили розрив зі своїми колишніми половинками, які, за іронією долі, також стали парою. Саме Володимир допоміг Даші впоратися з розривом, а дівчина, своєю чергою, стала його опорою.

Володимир Дантес обімлів від вигляду Даші Кацуріної
Володимир Дантес обімлів від вигляду Даші Кацуріної

Фото на межі фолу: арт чи провокація?

Кацуріна не соромиться своєї привабливості та не намагається заховати її за шарами одягу. Дівчина часто публікує світлини за крок до обмежень соціальних мереж. Причина не лише в бажанні показати себе, але й в особливому ставленні Даші до творчості. На новому фото красуня обіймає себе, а підписом “просто тримаюся за сенс” вона дає змогу підписникам розкрити багатогранність такої, здавалося б, простої публікації.

Втім, серед багатьох коментарів, в яких шанувальники залишили сотні компліментів, знайшлося й місце критиці. Деякі підписники дизайнерки висловлюють своє нерозуміння та критикують її за такі публікації. Коментатори почали писати припущення щодо причини таких публікацій: від низької самооцінки дівчини до бажання привернути увагу. Втім, для більшості такі пости є зайвим приводом із захопленням подивитися на красу дівчини, яка, нагадаємо, вже є мамою двох прекрасних діточок.

Схожі статті

Хотіла все зробити сама, але знадобилася допомога зіркової матері: Машу Полякову підвели дорогі їй люди

Старша донька відомої артистки Олі Полякової вирішила піти стопами матері та присвятити життя вокалу. Попри те, що дівчина виконує зовсім іншу музику, періодично їй потрібна допомога мами.