З брейк-дансу до латиноамериканської програми: Влад Яма здивував зізнанням про сина, який йде його стопами

Популярний український хореограф Влад Яма завжди займався спортивною підготовкою свого сина, але здається тепер він сам хоче йти стопами батька.

Влада Я часто критикують за його вчинок. Хореографу досі не можуть пробачити його втечу закордон, але зірка завжди говорить, що відчуває себе набагато кориснішим за кордоном, адже там має можливість зібрати чималі кошти та направити їх на благодійність в Україні.

При цьому танцівник завжди говорив про те, що мрія переїхати до Сполучених Штатів Америки, і здебільшого це рішення заважало йому прийняти його кар’єра в Україні. Зрозуміло, що в Каліфорнії він не став би зіркою. Майже усіх українських знаменитостей об Голлівуді чекало велике розчарування, а не американська мрія.

Влад Яма показав, чим займається його маленький син в еміграції

Влад Яма показав, який вигляд мав до популярності
Влад Яма показав, чим займається його маленький син в еміграції

З України до Америки сім’я переїхала два з половиною роки тому. За цей час багато чого змінилося. Але примітно, що Влад майже ніколи не показує, в яких умовах вони з сім’єю живуть зараз, хоча раніше легко показував свою квартиру та будинок. Так само зірка вже не ділиться кадрами з автомобілів.

Відомо, що з часом хореограф знайшов для себе заняття, яке приносить йому гроші. І мова знову йде про викладання танців. Він працює приватним викладачем. Нещодавно зірка опублікував нові кадри на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram, на яких показав, як разом з сином рушає до паркету.

Влад Яма показав, чим займається його маленький син в еміграції. Скріншоти особистої сторінки хореографа

Уся справа в тому, що на нього чекали учениці, які прийшли на латиноамериканську програму. Примітно також, що сам Леон ще рік тому проявляв чималий інтерес до брейк-дансу, але на бальні танці пішов легко. На жаль, Влад ніколи не показував, чи володіє Леон якимись па.

Нагадуємо, що 2 роки тому сім’я також розповідала про своє бажання стати батьками ще раз. Однак поки що Влад та Ліліана не діляться щасливими новинами.

Схожі статті

Хотіла все зробити сама, але знадобилася допомога зіркової матері: Машу Полякову підвели дорогі їй люди

Старша донька відомої артистки Олі Полякової вирішила піти стопами матері та присвятити життя вокалу. Попри те, що дівчина виконує зовсім іншу музику, періодично їй потрібна допомога мами.