Колишня дружина Дзідзьо Славія припала до солідного чоловіка і показала, яка щаслива після розлучення

Знаменита українська співачка Slavia показала, як проводить час після прощання з DZIDZIO. Артистка не тільки будує музичну кар'єру, але й особисте життя.

Здавалося тільки вчора Михайло Хома розлучився зі своєю дружиною Ярославою, але з того моменту пройшло вже 3 роки. Обидва артисти йдуть своїм шляхом, хоча зв’язок так і не розірвали. Ярослава вже неодноразово зізнавалася, що насправді продовжує спілкуватися з колишнім чоловіком, отримує від нього настанови та поради, адже він досвідчений артист, який знає свою справу і може дещо підказати.

Дзідзьо запевняє, що будувати Ярославі кар’єру не допомагає. Мовляв, за цим вона до нього не звертається, але завжди готовий відповісти на її питання.

І поки він гастролює з Олександром Пономарьовим Україною та Європою, Ярослава підкорює більш скромне сцени, і тим не менш успішно.

Slaviа показала, як проводить час після розлучення з DZIDZIO

Весільний кадр Дзідзьо
 Slavia показала, як проводить час після розлучення з DZIDZIO. Архівна фотографія з весілля зіркової пари

Дівчина намагається приймати участь в усіх заходах, дає можливість засвітитися та заявити про себе. Хоча публіка добре запам’ятала Ярославу, шалений підйом та популярність — це поки що історія не про неї. І судячи з усього, цього вже ніколи не вийде, адже так щастить далеко не всім виконавцям.

Звичайно, підписники зірки помічають, як вона змінюється та розвивається для того, щоб зайняти перший ешелон шоу-бізнесу. Наприклад, нещодавно вона опублікувала на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram свіжі фотографії з нового івенту.

 Slavia показала, як проводить час після розлучення з DZIDZIO. Скріншоти особистої сторінки зірки

Зокрема на фотографіях Славія припала до імпозантного джентльмена, який відкрито посміхався на камеру.

Для виходу в світ Славія обрала міні сукню з золотими елементами, а також класичні чорні туфлі. Кадри були зроблені біля спеціальних стендів, однак непрофесійно, а це говорить про те, що співачку найняті фотографи не знімали.

Схожі статті

“Висновки робіть самі”: Узелков звинуватив Боржемську в тому, що через неї 20 років не спілкувався з мамою

За словами відомого спортсмена В'ячеслава Узелкова, колишня дружина Марина Боржемська перешкоджала спілкуванню з його найріднішою людиною. Проте, зараз він виправив свою помилку.