Сім’я Дана Балана відгуляла таємне весілля, і вже давно: співак мовчав про молоду наречену до останнього

Як з'ясувалося, родина Дана Балана відгуляла таємне весілля, і вже давно. Знаменитий співак мовчав про молоду наречену до останнього, але фото потрапили до мережі.

Так склалося, що Дан Балан на відміну від багатьох своїх колег отримав вельми потужний старт: справа в тому, що його матір Людмила на той момент вже була відома в Молдові, а тому змогла допомогти і сину і дочці у будуванні кар’єри в шоу-бізнесі.

Звичайно, Дан як старший спадкоємець стартував першим. І дуже успішно. Виконавець одразу ж став відомим на увесь світ завдяки хіту, який заспівав на той момент зі своїм музичним гуртом. Далі йому підвернулася можливість будувати кар’єру в Голлівуді, і хоча його пісні відомі всьому світові, вочевидь полярність його аудиторій зіграла йому не на руку: в російськомовному середовищі його прийняли з розкритими обіймами, а на англомовне не вистачило часу, хоча усі шанси були.

Сім’я Дана Балана відгуляла таємне весілля, і вже давно

Весілля Санди Балан
Дан Балан поділився весільними кадрами та показав наречену

Безумовно, з такою завантаженістю та ще й декілька музичних альтер его у Дана просто не було можливості будувати довгострокові відносини, хоча він мав спроби це зробити. Зокрема відомо, що впродовж п’яти років він перебував у романі з пані Христиною, яка була кращою подругою його рідної сестри.

Санда в свою чергу зосередилася суто на Молдові і стала телеведучою, як матір. З братом вони надзвичайно близькі, але Дан настільки закрита людина, що свого часу навіть не поділився фотографіями з весілля родички.

А воно сталося близько 10 років тому. Відгуляли його гучно, але таємно. Принаймні фанати Дана дізналися про нього не одразу. На кадрах сестра Балана виглядала надзвичайно щасливою, що вже казати про те, що наречена була неймовірно гарною.

Чому Дан Балан розійшовся з коханням усього свого життя
Дан Балан поділився весільними кадрами та показав наречену

А зараз дівчина є матір’ю двох прекрасних дітей. Дан Балан завжди з великим задоволенням приїжджає у гості та проводить час зі своїми племінниками. Подейкують, що у артиста є власний син, але він проживає в Ізраїлі. За словами зірки, в нього родини немає. Однак, він дійсно може намагатися вберегти родину від зайвої уваги, адже Балан завжди користувався шаленою популярністю.

Схожі статті

Пропустила літак: Полякова проміняла рейс на зустріч з тим, хто разом із Фредді Мерк’юрі заснував гурт Queen

Співачка Оля Полякова кинула все заради музиканта, який разом із співаком Фредді Мерк'юрі заснував гурт Queen. Для зустрічі з ним та ще з кількома музикантами Полякова подалася в Італію.