Маленький принц, який стане справжнім королем: Джамала показала спільні фото з сином до його 4-річчя

Любов матері — це найцінніше та найсильніше почуття, що існує на Землі. І особливо яскраво це демонструє співачка Джамала, яка готова щодня та повністю присвячувати себе власним дітям.

Українська співачка Джамала, яка відома своєю перемогою на Євробаченні 2016 року з піснею “1944”, продовжує радувати своїх шанувальників не лише музикою, а й особистими моментами зі свого життя. 20 червня на своїй сторінці вона поділилася світлинами з молодшим сином Селімом-Гіраєм, який святкував свій четвертий день народження.

Джамала ніжно привітала свого сина з 4-річчям
Джамала ніжно привітала свого сина з 4-річчям

Джамала, справжнє ім’я якої Сусана Джамаладінова, зустріла свого чоловіка Бекіра Сулейманова у 2013 році. Їхній шлюб, укладений у 2017 році, відзначався традиціями кримськотатарського народу, які є важливими для подружжя. Вони виховують трьох синів: старший син Емір-Рахман народився у березні 2018 року, середній Селім-Гірай у червні 2020 року, а нещодавно Джамала народила свого третього принца Аліма.

У своєму дописі на честь дня народження Селіма-Гірая, Джамала написала зворушливі слова, підкресливши, як швидко летить час і як її маленький принц стає дорослішим. Вона впевнена у світлому майбутньому сина та його здатності змінити цей світ на краще. Зірка завжди демонструє неймовірну любов до своїх дітей та дарує їм свою підтримку.

Джамала ніжно привітала свого сина з 4-річчям
Джамала ніжно привітала свого сина з 4-річчям

Підписники Джамали і її колеги по сцені теж приєдналися до привітань. Серед коментарів можна знайти теплі слова від таких знаменитостей, як alyona alyona, Tayanna, Світлана Тарабарова та інших, які висловили свої найкращі побажання маленькому імениннику та його родині.

Також серед нещодавніх дописів можна побачити процес створення кліпу на нову пісню Джамали “Люблю”. Нагадаємо, що зірка знімалася в ньому, бувши вагітною, а складнощів процесу додавали постійні відключення електроенергії. Але співачка жодного дня не припиняла творити та радувати своєю творчістю шанувальників. І вона подякувала Аліму, що він дозволяв матусі виступати, отримувати нагороди та брати участь в інших заходах.

Схожі статті

Пропустила літак: Полякова проміняла рейс на зустріч з тим, хто разом із Фредді Мерк’юрі заснував гурт Queen

Співачка Оля Полякова кинула все заради музиканта, який разом із співаком Фредді Мерк'юрі заснував гурт Queen. Для зустрічі з ним та ще з кількома музикантами Полякова подалася в Італію.