Полякова засвітилася у компанії іншого чоловіка та показала, чим з ним займається зрання: що скаже Вадим?

Відома українська співачка Оля Полякова показала, з чого починається її ранок. І це не кава з Вадимом Буряковським, а фізичні навантаження з іншим.

Популярна виконавиця Оля Полякова має купу шанувальників. За її сторінкою в Instagram слідкують майже 3 мільйони читачів. Це й не дивно, адже вона не тільки успішна співачка, а й любляча мама та дуже приваблива жінка. Тому, вона намагається не просто показувати своє життя, а й просувати свій світогляд. А саме саморозвиток та прагнення до ідеалу.

Цього ранку, у фотоблозі Олі з’явилося нове відео. На ньому суперблондинка зустрічає ранок не зі своїм офіційним чоловіком, а з іншим. З ліжка її витяг фітнес тренер Сергій Шеремета, який допомагає зірці тримати себе у формі. Й хоча Оля не хотіла прощатися з приємними сновидіннями, тренер був невблаганний.

“10 годин ранку і цей мужчина мене підняв, і просто виволок за волосся, бачите, які лохматі, виволок на тренування, бо я не хотіла”, – поділилася жінка.

Оля Полякова показала, з ким починається ранок її вихідного
Оля Полякова показала, з ким починається ранок її вихідного

Зірка разом з тренером проводять заняття спортом у Маріїнському парку. Дійсно, свіже повітря сприяє гарному настрою для тренувань. Вони співпрацюють не вперше. Полякова вже зверталася до нього за допомогою та дуже задоволена результатом.

Оля Полякова показала, з ким починається ранок її вихідного
Оля Полякова показала, з ким починається ранок її вихідного

Шанувальники не залишили новий допис співачки без уваги та відмітили її старання. Вони підтримують зірку та відмічають її спортивну форму. Без уваги не залишилася й зовнішність тренера. Підписниці оцінили.

“Клас! Це шикарний початок дня!”, “Які красиві! Оля супер, як завжди! А тренер, вау теж! Молодці! Любо дивитись”, “І тренер такий вогонь, до такого я б пішла”, “Розкішна фігура і костюмчик”, “Який тренер, хіба там до тренувань з таким тренером”, – написали під постом.

Схожі статті

Пропустила літак: Полякова проміняла рейс на зустріч з тим, хто разом із Фредді Мерк’юрі заснував гурт Queen

Співачка Оля Полякова кинула все заради музиканта, який разом із співаком Фредді Мерк'юрі заснував гурт Queen. Для зустрічі з ним та ще з кількома музикантами Полякова подалася в Італію.