Майже родичі з Ніною Матвієнко: Соломія Вітвіцька розповіла, що об’єднує її коханого з легендарною артисткою

Знайомитися з історіями життя своїх коханих завжди надзвичайно цікаво. Не відмовилася від такого шансу і Соломія Вітвіцька, відвідавши рідне село та батьківську хату Олексія Ситайла.

Історія кохання Соломії Вітвіцької та Олексія Ситайла заслуговує на екранізацію. Після 24 лютого чоловік, маючи суддівську бронь, без вагань став на захист України. Відмовившись від престижної посади Олексій став звичайним солдатом. Боронячи Батьківщину, суддя неодноразово звертався до волонтерів та різноманітних організацій, просячи допомогти необхідними речами. Серед тих, до кого звертався Ситайло, була й Соломія Вітвіцька.

Соломія Вітвіцька побувала в рідному селі коханого
Соломія Вітвіцька побувала в рідному селі коханого

Ніхто в парі не планував стосунки, але завдяки спільним інтересам, чудовому спілкуванню та регулярному зв’язку Олексія та Соломія дуже зблизилися. На жаль, зазвичай закохані вимушені спілкуватися на відстані, оскільки Ситайло виконує важливі задачі по обороні. Але іноді судді вдається вибратися у коротку відпустку, яку пара завжди проводить разом.

Цього разу Соломія та Олексій відправилися в рідне село чоловіка — Ємільчине, що на Житомирщині. Менш ніж за 20 км від нього, знаходиться Неділище, в якому народилася легендарна Ніна Матвієнко. Тому у рідному селі судді є музей, в якому окрема кімната повністю присвячена талановитій українській співачці. До слова, багато експонатів для її облаштування надала сама Ніна Митрофанівна та навіть зробила у музеї фото на згадку.

Соломія Вітвіцька побувала в рідному селі коханого
Соломія Вітвіцька побувала в рідному селі коханого

Олексій Ситайло добре знав Матвієнко ще в дитинстві, оскільки навчався у школі разом з племінниками співачки. А ось до музею у власному селі чоловік прийшов вперше, щоб показати його Соломії. Хоча будівля музею досить невелика, але вона вміщує досить багато експонатів. Відвідувачі можуть побачити старі знаряддя, якими користувалися господині, старі фотографії села, та експонати, які поповнили музей після 24 лютого.

Соломія Вітвіцька побувала в рідному селі коханого
Соломія Вітвіцька побувала в рідному селі коханого

Звісно ж, телеведуча також завітала до батьківської хати Олексія. Вона облаштована скромно, але акуратно. Навколо, як і личить українському селу, є різноманітні плодові дерева, кущі з ягодами та грядки, на яких ростуть овочі.

Соломія Вітвіцька побувала в рідному селі коханого
Соломія Вітвіцька побувала в рідному селі коханого

Схожі статті

Обіцяю не ставити зайвих запитань: Олена Мозгова показала рідкісне фото одразу з трьома дочками

У День матері продюсерка Олена Мозгова оприлюднила рідкісне фото, на якому можна побачити одразу всіх її дочок - Зою, Євгенію та маленьку Соломію від шлюбу зі співаком Дєвідом Аксельродом.

Мама вже майже 23 роки: 41-річна Катя Осадча розповіла про потрійний досвід материнства

Телеведуча Катя Осадча у День матері 11 травня 2025 року поділилась власним досвідом материнства. Коли зірка стала мамою вперше і чому її навчили діти? Подробиці читайте в матеріалі "Сенсації".

Ольга Сумська показала, яким було її весілля з Борисюком 29 років тому: не так вона мріяла

Ольга Сумська вразила мережу зізнанням у просвіті шлюб з Віталієм Борисюком. Разом пара вже 29 років і зіграла не одне весілля. На це є причина!

Чи збираються знову ставати мамами Тополя, Омаргалієва, Репяхова: зірки визначилися

Олена Тополя народила трьох дітей. Альона Омаргалієва та Катерина Репяхова мають по одному сину. Чи збираються знаменитості знову звертатися до материнства, чи вважають, що цього вже достатньо?

Оля Полякова схудла на 22 кілограми і показала фото до і після: “Прийшла в норму”

Популярна українська співачка Оля Полякова розповіла про своє схуднення на 22 кілограми та показала результат. Усі деталі в нашому матеріалі.

Де живуть зірки “1+1” Сенічкін та Барбір: заміські маєтки, квартири і нерухомість в Карпатах

Популярні українські ведучі "Сніданку з 1+1" Людмила Барбір і Руслан Сенічкін володіють нерухомістю у Києві та за межами столиці. Які домівки в знаменитостей – розповідає і показує "Сенсація".