Як виглядає та, що увела Потапа з його з Каменських сімʼї? Зірка потрапив у ситуацію, яка давно йому знайома

Як виглядає та, що "увела" Потапа з його з Настею Каменських сімʼї? Зірка потрапив у ситуацію, яка давно йому знайома. Невже продюсер наступив на ті самі граблі?

Новини про імовірну невірність Потапа з’являлися в Україні вже неодноразово. Зокрема, його колишня підопічна Євгенія Горда заявляла нібито Олексій зраджував Насті Каменських з нею. Мовляв, наважилася про це заговорити лише після свого переїзду до Сполучених Штатів Америки. Нібито, там вона почувається у безпеці, і може чесно розповісти про те, як все відбувалося.

Лише через місяць Настя та Потап вийшли на зв’язок та спростували дану інформацію. Хоча преса та публіка вважали, що така довготривала пауза говорить про те, що новина для артистки стала шокуючою. Євгенія згодом припинила обговорювати дане питання, отримавши вельми неоднозначну реакцію від публіки.

Богдан Беспалов розповів, хто став коханкою Потапа

Богдан Беспалов розповів, хто став коханкою Потапа

Здавалося, що питання невірності Потапа вже закрите. Однак, Богдан Беспалов підняв його рівно через рік. На цей раз скандальний блогер заявив, що виявляється Ганна Андрійчук та Настя Каменських припинили з’являтися разом на людях не просто так. Мовляв, краща подруга артистки, яка жила в них більше року стала новою обраницею Потапа.

Ще пізніше в мережі з’явилася інформація, що нібито така плитка потрапила в інформаційний простір після того, як Олексій підвіз Андрійчук, і Каменських про це не знала. Мовляв, коли чутка рознеслася, Настя образилася на свою подругу. Цікаво, що зараз подружжя знову не реагує на новини. Окрім того колишній чоловік Андрійчук Олексій Завгородній лише підливає олії у вогонь, демонструючи неочікуване ставлення до свого колишнього друга та наставника.

 Богдан Беспалов розповів, хто став коханкою Потапа

Досі незрозуміло, чому Позитив раптом взявся сильно критикувати свого екс-продюсера. При цьому роман своєї колишньої дружини він все ж таки прокоментував, але зробив вигляд, наче нічого не розумію, і ніяких даних про це не має.

Що ж відбувається насправді досі залишається загадкою. Адже колись так само говорили, що Настя Каменських увела Потапа із родини, і лише багато років згодом стало відомо, що вона дійсно встала між Олексієм та Іриною Горовою. Для Потапа та його колишньої дружини ця історія не нова. Однак, для Насті Каменських подібне вперше.

Схожі статті

Хотіла все зробити сама, але знадобилася допомога зіркової матері: Машу Полякову підвели дорогі їй люди

Старша донька відомої артистки Олі Полякової вирішила піти стопами матері та присвятити життя вокалу. Попри те, що дівчина виконує зовсім іншу музику, періодично їй потрібна допомога мами.