Зірка Сніданку Неля Шовкопляс показала, як виглядає без макіяжу: такою її рано-вранці бачить Єгор Гордєєв

Зірка "Сніданку з 1+1" Неля Шовкопляс показала, як виглядає без макіяжу. Такою її рано-вранці бачить Єгор Гордєєв. Ознайомтеся з нашим матеріалом, щоб дізнатися більше.

Неля Шовкопляс осталась зіркою ранкових ефірів відносно нещодавно. Тим не менш, вона встигла за декілька років підкорити серця публіки і стати невід’ємною частиною телебачення. Зокрема, її вміння вести пряме включення відрізняється особливою майстерністю. Недарма її партнер Єгор Гордєєв так швидко увійшов з нею в один темп і на даний момент вони являються ледь не найкращим тандемом.

Але звичайно далеко не всі лаври дістаються ведучий. Адже над кожним випуском працює велика команда. Зокрема гримери, які ретельно підбирають макіяж для зірок. Неля у кадрі завжди з’являється надзвичайно вродливою та свіжою. Навіть у ті моменти, коли є що приховувати. Наприклад, минулого року зірка впала з велосипеда та отримала велику кількість травм. Тим не менш, грим усе приховав.

Зірка “Сніданку з 1+1” Неля Шовкопляс показала, як виглядає без макіяжу

Неля Шовкопляс переплюнула показала свої нескромні фото
Неля Шовкопляс показала, як виглядає без макіяжу

Поза камерою Неля, однак, не боїться показатися такою, якою її створила матінка природа. Так, нещодавно вона опублікувала на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram нове відео, на якому показала, як виглядає без тону, хайлайтерів, тощо. На її обличчі можна було помітити лише туш, яка рівномірно вкриває вії.

 Неля Шовкопляс показала, як виглядає без макіяжу

На відеоролику, який з’явився в мікроблозі зірки Неля говорить про Охмадит, який на даний момент потребує будь-яку допомогу, у тому числі фінансову.

Нагадуємо, що декілька тижнів тому партнер Нелі Єгор отримав травму ноги і на даний момент пересувається за допомогою милиць. Чоловік з’являється в кадрі з гіпсом, але для публіки це не в новинку, адже вона звикла, що ведучі приходять на роботу, що б з ними не відбувалося.

Ба більше, зараз Шовкопляс разом з Гордієвим активно гастролюють містами та виходять в прямий ефір з різних локацій.

Схожі статті

“Висновки робіть самі”: Узелков звинуватив Боржемську в тому, що через неї 20 років не спілкувався з мамою

За словами відомого спортсмена В'ячеслава Узелкова, колишня дружина Марина Боржемська перешкоджала спілкуванню з його найріднішою людиною. Проте, зараз він виправив свою помилку.