Зробила “губки-бантиком” і виправила ніс: дружина Віктора Павліка показала ефект від пластики на обличчі

Чи вважаєте ви, що краса повинна бути виключно натуральною? Підписники дружини Віктора Павліка помітили, що красуня вирішила змінити в собі деякі речі за допомогою спеціалістів.

Професія пластичних хірургів для багатьох залишається неоднозначною. Здебільшого люди розділяються на три категорії: категоричні противники пластики, її прихильники та ті, хто допускає її використання виключно за наявністю серйозних показань. Дружина Віктора Павліка належить до другої категорії та у свої 30 років вже декілька разів зверталася до спеціалістів.

Часто зірки категорично заперечують той факт, що користувалися послугами пластичного хірурга. І хоча зміни у їхній зовнішності є більш ніж очевидними, вони продовжують все спростовувати. Катерина Репяхова не з таких людей. Вона не лише зізнається у застосуванні пластики, а й демонструє процес і дає поради підписницям, які теж наважилися на такий крок.

Катерина Павлік показала ефект від пластики на обличчі
Катерина Павлік показала ефект від пластики на обличчі

Репяхова зазначає, що їй дуже пощастило потрапити до професійних лікарів, які не тільки вміють якісно виконувати роботу, а також чудово розуміють бажання дівчини. Катерина робила ін’єкції для збільшення губ. Робота її лікаря дуже сподобалася підписникам. Також дівчина трішки коригувала свій носик. У порівнянні із фото та відео до операції, які Репяхова також іноді демонструє, різниця одразу ж помітна. І зміни дуже подобаються самій блогерці.

Катерина обожнює свого чоловіка Віктора Павліка. Попри значну різницю у віці, подружжю дуже комфортно разом. Зараз інфлюенсерка знаходиться в Ізраїлі без співака, але щоденно про нього згадує та відчуває підтримку коханого. До слова, чоловіка Катерина часто називає іменем та по батькові. На питання фанатів дівчина відповіла, що їй просто так подобається.

Катерина Репяхова з чоловіком Віктором Павліком
Катерина Репяхова з чоловіком Віктором Павліком

Репяхова та Павлік разом виховують сина Михайла. Катерина обожнює малюка та не проти завести другу дитину. Для дівчинки вона вже навіть придумала ім’я — Олександра, на честь мами співака. Зараз Репяхова активно займається з синочком, який має затримку мовлення. Блогерка майже щоденно ділиться успіхами сина, які стають все помітнішими. Материнство для Катерини є не просто радістю, а саме в цьому дівчина знаходить власне призначення.

Катерина Репяхова та син Михайло Павлік
Катерина Репяхова та син Михайло Павлік

Схожі статті

Хотіла все зробити сама, але знадобилася допомога зіркової матері: Машу Полякову підвели дорогі їй люди

Старша донька відомої артистки Олі Полякової вирішила піти стопами матері та присвятити життя вокалу. Попри те, що дівчина виконує зовсім іншу музику, періодично їй потрібна допомога мами.