Який вигляд має син Тіни Кароль від Євгена Огіра: у покійного чоловіка є ще один нащадок не від співачки

Який вигляд має син Тіни Кароль від Євгена Огіра? У чоловіка є ще один нащадок не від співачки. Втім публіка здебільшого проявляє інтерес саме до рідного сина поп-діви.

Ніхто не міг уявити, що маленький хлопчик, первісток Тіни Кароль Веніамін буде змушений попрощатися зі своїм батьком Євгеном вже через декілька років після свого народження. Але доля склалася таким чином, що довга боротьба за життя з онкологією не принесла бажаних результатів.

Євген залишив після себе позашлюбного сина, дружину з дитиною, недобудований маєток. І все це взяла на себе зіркова вдова, яка неодноразово зізнавалася, що бажання жити в неї зникло, але вона буде продовжувати своє існування заради сина.

Тіна Кароль показала, як виглядає її син від Євгена Огіра

 Тіна Кароль показала, як виглядає її син від Євгена Огіра

Зараз Веніаміну 15 років. Більшу частину свого свідомого життя він провів у Великобританії. Хлопець вступив у рідну школу, в якій вивчає мови, програмування, математику, тощо. Зірка завжди говорила про те, що ставить вельми важкодосяжні задачі для свого сина, вірить в нього, а також готова йому допомагати.

Здебільшого зіркові мама і син бачиться на канікулах. І в ті моменти Тіна їздить разом зі спадкоємцем у різні подорожі. Але чимось схожим було їхнє життя і до англійської школи. Тіна Кароль проводила час разом зі своєю дитиною між гастролями та концертами. За хлопчиком дивилася няня, яка була готова провести дитину в будь-яку точку міста, аби Кароль змогла хоча б трошки вгамувати біль від розставання з малюком.

 Тіна Кароль показала, як виглядає її син від Євгена Огіра

І саме заради свого сина вона колись відкрила свої двері для позашлюбного спадкоємця покійного чоловіка. Так, незадовго до його роману з Кароль у чоловіка народився хлопчик від іншої жінки. Продюсер її не кохав, одружуватися з нею не хотів, але дитину визнав, і не залишив.

Чи спілкуються брати зараз достеменно невідомо. Веніамін вельми закритий, і зайвий раз з пресою не має контакту. Тіна Кароль тим часом говорить про те, що насправді готова до народження другої дитини, але поки що ця задача залишається в перспективі, так як поруч з артисткою немає чоловіка, який може стати батьком малюка.

Схожі статті

Хотіла все зробити сама, але знадобилася допомога зіркової матері: Машу Полякову підвели дорогі їй люди

Старша донька відомої артистки Олі Полякової вирішила піти стопами матері та присвятити життя вокалу. Попри те, що дівчина виконує зовсім іншу музику, періодично їй потрібна допомога мами.