Ані Лорак показала, яким стало її життя з немолодим обранцем-греком: з Муратом ніколи так не виснажувалася

Знаменита співачка Ані Лорак показала, яким стало її життя з немолодим обранцем Ісааком Віджраку. З Муратом вона ніколи так не виснажувалася.

Про свої нові стосунки Ані Лорак повідомила 2 роки тому. Після піврічної перерви вона вийшла на зв’язок та розповіла про серйозні зміни, які сталися в її житті. Зокрема тоді вперше на її особистій сторінці в соціальній мережі Instagram засвітився тренер Ісаак.

Публіка одразу запідозрили їх у романі, а пізніше упевнилася в цьому. Кароліна сама розповіла про те, що перебуває в романтичних стосунках зі спеціалістом з йоги.

Ані Лорак показала, як живе разом з коханим Ісааком

Зрадниця Ані Лорак на День знань доньки Софії вдягнулася вся в чорне
Ані Лорак показала, як живе разом з коханим Ісааком

Примітно, що ще на той період він допомагав їй розібратися зі своїм духовним станом, а також із зайвою вагою. Артистку тоді всіляко критикували за набір кілограмів.

Але з часом вона повернулася до своєї форми, а також до минулого образу життя, де зі співвітчизниками її не об’єднує нічого, а в стосунках між ними справжня прірва. Так, артистка наприкінці 2022-го дала великий інтерв’ю, яке повністю зруйнували її взаємини з українцями. Як з’ясувалося пізніше, Ісаак її в цьому підтримав.

Але життя з новим обранцем зірки важко назвати раєм. Ані Лорак постійно публікує на особистій сторінці відео, на яких показує, як важко працює над тим, щоб залишатися стрункою. Поруч з нею завжди Ісаак, як вірний тренер та коханий чоловік.

Ані Лорак показала, як живе разом з коханим Ісааком

Не важко провести паралель з Муратом, який обожнював пригощати свою кохану дружину, а також розповідав інтерв’ю, що Ані Лорак обожнює шашлик та м’ясо, а тому в їхніх ресторанах дані страви готують найкраще.

Нагадуємо, що Мурат на даний момент зустрічається з моделлю на ім’я Анастасія Фоксі. Зокрема, з’являлася інформація про її вагітність. Пара влаштувала справжню сцену в соціальних мережах, але досі невідомо, чи дійсно Анастасія виношує під серцем малюка Мурата. Ані Лорак усю цю історію поки що не коментувала.

Схожі статті

“Висновки робіть самі”: Узелков звинуватив Боржемську в тому, що через неї 20 років не спілкувався з мамою

За словами відомого спортсмена В'ячеслава Узелкова, колишня дружина Марина Боржемська перешкоджала спілкуванню з його найріднішою людиною. Проте, зараз він виправив свою помилку.