Дівчина на виданні: як змінилася 21-річна Софія Стеценко, яка зіграла онучку у популярному серіалі “Свати”

Софія Стеценко стала зіркою у віці 6 років. Проте, подорослішавши, дівчина зникла з телеекранів. Чим зараз займається акторка та як вона виглядає?

У зовсім юному віці Софія Стеценко з’явилася у популярному серіалі “Свати”. Мила дівчинка відразу підкорила серця шанувальників, а серіал мав такий успіх, що прикув до себе увагу мільйонів. Глядачі з нетерпінням чекали на нову серію, щоб побачити продовження улюбленої історії. Проте, для акторки зйомки завершилися після 4 сезону. Чим після цього займалася Софія, де вона зараз та як виглядає?

Виявляється, після початку повномасштабного вторгнення, Стеценко вирушила за кордон. Проте не у москву, як стверджували ЗМІ пропагандиста, а у Прагу, звідки поїхала до Канади. Наразі, Софія мешкає в Торонто. На певний час дівчина відмовилася від акторства та працювала асистентом на знімальних майданчиках та фестивалях. Але з часом, вона зрозуміла, що хоче бути не за камерою, а перед нею.

“Я подумала, що акторське – це не моє. Зробила величезну перерву і зрозуміла, що дуже сумую за цим, що я дуже люблю акторську майстерність”, – розповідала Стеценко.

Софія Стеценко показала, як змінилася після зйомок у Сватах
Софія Стеценко показала, як змінилася після зйомок у Сватах

Наразі, у своєму Instagram, Стеценко публікує фото зі знімального майданчику. Здається, вона сподобалася режисерам у Канаді та отримала роль. Крім того, подивившись на акторку, можна побачити, що вона змінила стиль, пофарбувала волосся та стала блондинкою.

Окрім особистих фото, у фотоблозі Софії регулярно з’являються дописи про війну. Дівчина не забуває нагадати світу, хто наш спільний ворог. Й хоча, вона росла в російськомовній родині, наразі дівчина перейшла на українську та навіть виплавляє родичів, коли ті ненароком говорять російською.

Софія Стеценко показала, як змінилася після зйомок у Сватах
Софія Стеценко показала, як змінилася після зйомок у Сватах

Схожі статті

“Висновки робіть самі”: Узелков звинуватив Боржемську в тому, що через неї 20 років не спілкувався з мамою

За словами відомого спортсмена В'ячеслава Узелкова, колишня дружина Марина Боржемська перешкоджала спілкуванню з його найріднішою людиною. Проте, зараз він виправив свою помилку.