У пластичного хірурга погані новини для Регіни Тодоренко: “Вже не будуть такими пружними” (ФОТО)

Регіна раніше була українською співачкою, а згодом і телеведучою. Вона брала участь у “Фабриці зірок”, потім стала частиною гурту “Real.O”, а потім Регіна стала телеведучою. “Орел та Решка” – це також програма, яка була створена двома країнами, ведучі були як українські, так і російські, і це стосується всього, не лише людей, які були у кадрі. Та згодом Тодоренко захотіла стати інтерв’юєром та мати власне шоу. І це дівчині вдалося, але не в Україні, а в росії на каналі “П’ятниця”.

Регіна Тодоренко

Саме так і стався переїзд Регіни, тобто, їй запропонували втілити її мрію на російському каналі, ну а хто б відмовився. Там же згодом дівчина зустріла свого коханого чоловіка екс-учасника гурту “Смеш” Влада Топалова. Спочатку симпатії між ними не виникло, але згодом Регіна та Влад познайомились ближче і зрозуміли, що між ними багато чого спільного. Так і почалась історія кохання. Згодом Влад та Регіна одружилися і народили сина Мішу.

Тодоренко з Топаловим

Тобто, своє життя мрії Регіна влаштувала у росії, а ось коли в Україну прийшла росія зі зброєю, то зірка обрала мовчати, тому що втратити все, що дівчина будувала пів життя, вона була не готова. Звісно це викликало величезне обурення у її українських колег та загалом в українців. Тому на певний період артистка зникла з радарів, тому що не мала чого сказати.

А зараз, Регіна скоріше за все розслабилась і почала активно демонструвати своє життя. Так, днями артистка відвідала пластичного хірурга та дізналась невтішні новини.

“Нещодавно спілкувалися з пластичним хірургом. Ну що сказати, все погано. Є ймовірність, що через 5 років моє тіло та обличчя вже не будуть такими пружними” – заявила Регіна.

Регіна про позад до хірурга

А вже після цього жіночка вирішила зайнятися домашнім доглядом і також це продемонструвала.

“І я вирішила, но лише іншим способом. Я вирішила корекцію почати з обличчя”

Сторіс Тодоренко

Та наступних сторіс Регіна вже робить маску та масаж для обличчя.

Тодоренко почала працбвати з обличчям

Отже, напевно це єдина серйозна проблема у житті Тодоренко, яка дійсно штовхає її на дії.

Схожі новини