Зірка “Жіночого Кварталу” Ірина Сопонару показала свою нову зачіску боб каре з чубчиком – стала молодшою

Відомо, що зачіска боб каре з чубчиком користується чималою популярністю серед жінок. Ще б пак! Адже така стилізація волосся підійде майже кожному типу обличчя і принесе яскраві зміни до вашої зовнішності.

Так, на своїй сторінці в Instagram Ірина Сопонару продемонструвала, який вигляд має зі стильною, сучасною та оновленою зачіскою. Прихильники звикли бачити Ірину з довгим, прямим волоссям, тому були приємно вражені від нового стилю зірки.

В душевному, теплому сімейному серіалі “Одного разу під Полтавою” Яринка, героїня Ірини обожнювала носити довгу, білу косу, тому і цей образ буде ще довго асоціюватися з акторкою.

Проте Сопонару справжній професіонал, яка будь-яку роль зіграє відмінно, тому в різних зачісках гумористка має неперевершений вигляд зі своєю унікальністю.

Ірина Сопонару розповіла, коли планує святкувати весілля
Ірина Сопонару

Нагадаємо, що свою популярність, славу та любов глядачів отримала завдяки таким проєктам та серіалам: “Країна У”, “Одного разу під Полтавою”, “Ліга Сміху”, “Жіночий Квартал” тощо.

Цікавим є те, що за фахом жінка магістр політичних наук, проте це не завадило майбутній акторці йти за покликом серця. Закінчила театральну студію Театру “Чорний Квадрат” в столиці, в якому працює і зараз.

Зовсім скоро на прихильників Ірини чекає дещо особливе. Сопонару сповістила, що Житомир, Рівне та Луцьк можуть чекати на нову виставу, з її головною участю. Зазначила, що буде дуже цікаво та смішно.

Ірина Сопонару сповістила про нову виставу
Ірина Сопонару сповістила про нову виставу

Популярне зараз

Схожі новини