Олеся Жураківська підстригла чубчик та показала свій модний образ: слідує трендам 2023 року

Олеся це та сама акторка, яка вміє бути різною, але в кожній ролі зберігати частину себе, це і є найвищим критерієм професіоналізму. Жураківська за своє життя зіграла не один десяток ролей, які стали для акторки зірковими. Найяскравіша роль Олесі була зіграна у серіалі “Кріпосна”, а також у драматичному серіалі “Мама”.

Олеся Жураківська

Загалом актриса має неймовірний талант, вона грає як комедійні ролі, так і серйозні, такі, що чіпляють за живе. За це вміння її дуже цінують режисери та колеги, бо з нею легко. Також Леся була тренером у “Лізі сміху”, де проявила свій гумористичний талант. Командам та суддям було дуже приємно та комфортно працювати з Жураківською.

Олеся не надто активно веде свою соціальну сторінку в instagram, але все ж таки про свої зміни у житті говорить не приховуючи. Так, наприклад днями акторка виклала новий пост, де продемонструвала, як змінила свій образ. Річ в тому, що Жураківська вирішила слідувати трендам весни 2023 та підстригла модний чубчик, який робить Лесю більш живою та стильною.

Чубчик доволі часто можна було побачити в образах Лесі, але час від часу вона його відрощувала, а потім знову обрізала, тому, можна сказати, що вона доволі часто змінюється та завжди є різною. Але останні кілька років акторка не надто сильно змінювала щось у своєму стилі. Тому чубчик став дуже помітним.

Також варто нагадати, що зірка серіалів довгі роки була самотньою, а під час війни зустріла своє кохання. Це підтверджує фото з чоловіком у військовій формі, який цілує Лесю ніжно у голову та демонструє своє кохання до жінки. Тож, певно найстрашніші часи дійсно можуть принести щастя та кохання до життя кожного, адже в цей час саме такі цінні речі стають важливішими за все.

Схожі новини