Українські зірки, які стали батьками після 40 років: не тільки Фролова, Горбунов та Скрипка

Українські знаменитості – це справжній взірець такою трудолюбивості, про яку годі й говорити. Наші зірки присвячують себе повністю власні кар’єрі, вони невпинно працюють над собою, щоденно самовдосконалюються, а потім – неабияк дивують результатами своєї роботи. Це й не дивно, їхній увесь час – у роботі. Через це вони можуть дещо страждати в особистому плані. Логічно: коли ти постійно працюєш, часу на родину може не вистачати. Через це багато хто із зірок або не мають дітей, або стають батьками не у двадцять та тридцять, як це роблять дуже багато людей.

Василіса Фролова

Знаменита українська телепрезентерка та радіоведуча Василіса Фролова вперше стала мамою, коли їй було вже за сорок. Жінка об’єктивно оцінювала ситуацію, і якось вона навіть зізналась, що в якийсь момент перестала навіть і думати, що колись уже стане матір’ю.

Василіса Фролова з дитиною
Василіса Фролова з дитиною

Юрій Горбунов

Знаменитий український телеведучий уперше почув заповітне слово не “Мотор! Камера! Зйомка!” , а “Тату!” , коли йому було аж цілих сорок шість років. Тоді йому дитину народила його співведуча, дружина, із якою чоловік познайомився на роботі, Катерина Осадча. Незабаром, після народження сина Івана, чоловік став татом удруге.

Юрій Горбунов з дітьми та жінкою
Юрій Горбунов з дітьми та жінкою

Олег Скрипка

Популярний український не тільки співак, а ще й багатодітний зірковий татусь Олег Скрипка має не одну й не дві дитини. Разом із дружиною Наталією чоловік виховує аж чотирьох діток. Усі вони – від шістднадцятирічного Романа до найменшої Зоряни народилися тоді, коли Олегові Скрипці було вже за сорок років.

Олег Скрипка з дітьми
Олег Скрипка з дітьми

Схожі новини