Любительниці широких джинсів, які є трендом весни 2023: Каменських, Мартиновська, Огнєвіч, Квіткова

Мода змінюється щосезону, але є такі речі, які вважаються трендами не один і не два сезони. І це є дуже зручно, адже придбавши якусь річ восени, ти можеш сміливо її одягнути й навесні та бути модною.

Наприклад, широкі джинси увійшли в моду ще 2 роки тому, спочатку багато хто вважав, що це мода 80-90-х років, але згодом коли вони набули популярності серед жінок з різним типом фігури, виробники почали відшивати такий фасон джинс у різних кольорах, розмірах та варіаціях. І певно, вже кожна дівчина має у своєму гардеробі такі джинси, бо це зручно, жіночно, красиво та підкреслює потрібні частини тіла.

Серед українських зірок також багато прихильниць такої моделі джинс. І саме це, до речі, вплинуло на модні тенденції, адже якщо знаменитості одягають якусь річ – це автоматично сприймається у народі як тренд.

Настя Каменських

Каменських певний проміжок часу була досить повненька і тому не могла собі дозволити носити певні речі. Але коли Настя взяла себе в руки та привела свою фігуру в ідеальний стан, то почала одягатися стильно. Тож зараз Каменських дуже полюбляє вільні джинси, адже вони є дуже зручними, модними та пасують під її фігуру.

Даша Квіткова

Даша дуже полюбляє показувати модні образи, майже щодня в її сторіс можна побачити як дівчина кудись збирається та підбирає собі вбрання. І дуже часто Квіткова одягає широкі джинси, як є дуже модними та вважаються універсальними.

Злата Огнєвіч

Злата також є любительницею вільного одягу, тому широкі джинси для неї це любов. У повсякденному житті артистка часто одягає їх. Для фігури Огнєвіч такий крой джинс підходить ідеально та робить її образи більш витонченими.

Оля Мартиновська

Оля Мартиновська також є прихильницею вільного стилю, тому для неї такі широкі джинси це неймовірно зручний варіант для повсякденних образів. І їй досить гарно у такому стилі, бо це підкреслює фігуру жінки, над якою вона працює.

Схожі статті