Як виглядає головна конкурентка дружини Ігоря Кондратюка: не проміняв благовірну навіть на найвиднішу красуню

Аіду Ніколайчук по праву можна вважати найкрасивішою учасницею шоу “X-Фактор”. Аудиторія була зачарована не тільки сильним голосом вокалістки, але і її харизмою холодної леді та бездоганною зовнішністю. Здавалося, що такою учасницею дуже важко не захопитися. Тому в інформаційному просторі одразу ж поповзли чутки про імовірний роман між Ігорем Кондратюком та його підопічною.

Як зараз виглядає Аіда Ніколайчук

Аіда Ніколайчук вразила публічним зізнанням
Як зараз виглядає Аіда Ніколайчук

Втім, чоловік одразу ж поквапився спростувати дані чутки, щоб обрубати їх на корені. Трохи пізніше дружина продюсера зізналася, що вона зробила зауваження благовірному через його поведінку з Ніколайчук.

Жінка не ревнувала свого чоловіка і тим паче не підозрювала його, однак дала йому зрозуміти, що його холодність та небажання зайвий раз спілкуватися з підопічною на екранах виглядає не натурально, через що у глядачів складається враження, ніби йому і є що приховувати. Ігор прислухався до поради своєї дружини і надалі тепліше спілкувався з вокалісткою. Однак, тільки-но зйомки закінчилися їхні дороги одразу ж розійшлися.

Аїда Ніколайчук
Як зараз виглядає Аіда Ніколайчук

Ігор зізнався, що не запропонував Ніколайчук підписати контракт через те, що вони дуже різні люди і не змогли б працювати разом. Ба більше, темперамент артистки йому також не підходив. Коли Аіда влаштувала свій перший сольний концерт, продюсера на ньому не було.

Зараз Ігор Кондратюк та його екс-підопічна не спілкуються. Спробуй журналістів дізнатися щось нове про їхні взаємини завжди були провальними. Наприклад, одного разу Ігор заявив, що в жінках його цікавить перш за все інтелект, а от його дружина змогла поєднати в собі і вроду і гострий розум.

Схожі новини