Хочу жити: дочка Олі Полякової Марія Полякова поділилася чуттєвою світлиною з хлопцем – на 8 березня не сама

Швидкий темп серця, приємне хвилювання при першій зустрічі, романтичні побачення – кохання має багато приємних стадій на початку стосунків та впродовж всього життя. Донька Олі Полякової Маша теж не втрачає можливості відчути ці неймовірні емоції.

Так, на своїй сторінці в Instagram дівчина поділилася новою ніжною та романтичною світлиною зі своїм хлопцем. Двоє закоханих постали в Парижі перед Ейфелевою вежею. Така атмосфера дійсно надихає на любовний лад. Вони змогли сповна насолодитися прогулянкою містом та одне одним.

“Хочу жити, а не виживати”, – підписала світлину Маша.

Маша Полякова давно самостійна дівчинка. Живе окремо від батьків, планує своє життя і досягає поставлених цілей. Мріє бути схожою на зіркову матусю, стати справжньою артисткою та збирати стадіони її прихильників на власних концертах.

Відомо, що старша донька Полякової та Буряковського здобуває музичну освіту, навчається у престижному виші у Великій Британії.

Батьки вірять у сили Маші, підтримують її. Співачка впевнена, що у дитини шансів на успіх набагато більший, чим були у неї, адже у свої часи мала маленький голос, який згодом натренувала.

Найменша донька подружжя Аліса теж знаходиться за кордоном зі старшою сестрою. Дівчинка ще школярка, навчається у школі. Це особливий досвід для обох. Нова та по-справжньому особлива сторінка їхнього життя.

Маша Полякова з мамою та сестрою
Маша Полякова з мамою та сестрою

Маша та Аліса відверто зізнаються, що дуже мріють повернутися на Батьківщину та вірять у найкраще та світле майбутнє нашої країни.

Популярне зараз

Схожі новини