Тіна Кароль показала свої ідеально симетричні ніздрі: вид знизу на риси обличчя поп-діви підкорив Дана Балана

Тіна Кароль – справжня поп-діва українського шоу-бізнесу. Пісенний репертуар цієї артистки здатен знайти відгук у серці кожного слухача. Зовнішнім виглядом зірки захоплюються всі фани й не тільки вони.

Після смерті чоловіка Євгена Огіра, співачка пообіцяла тримати пам’ять про коханого, любити та завжди поважати. Так і сталося, адже багато пісенних робіт присвячені саме батьку її дитини.

Поп-діва стала справжнім прикладом для українських жінок. Не треба здаватися, завжди йдіть вперед, знайдіть новий сенс життя та направляйте свої сили в правильний напрямок. Час минув і співачці почали приписувати нові романтичні стосунки зі співаком Даном Баланом.

Очевидно, що молдовському музиканту наша Тіна дуже подобається. Це і не дивно. У свої 35, улюблениця мільйонів має розкішний зовнішній вигляд та гарну, вишукану фігуру.

Нещодавно артистка поділилася новими світлинами, де видно всі виражені риси обличчя. Ідеально симетричні ніздрі, вилиці, неймовірний колір волосся та очей, густі брови – далеко не весь список плюсів, які наявні у зірки.

Тіна Кароль поділилася своїми новими світлинами

Нагадаємо, що після спільної роботи в співочому проєкті “Голос країни” Тіну Кароль та Дана Балана почали підозрювати в романі.

Постійний флірт, щирі розмови, обійми та погляди ніяк не могли оминути глядачів та  прихильників зірок. Всі були з точністю впевнені, що справжня “хімія” в цій парі однозначно присутня. Але Тіна Кароль та Дан Балан ніяк не стали коментувати всі чутки навколо них, але і говорити, що це неправда теж не стали.

Ходили розмови, що закохані навіть живуть разом, а мама Дана Балана Людмила зізналася, що не проти мати таку невістку, як Кароль.

Схожі статті