Молода і талановита: Ані Лорак знайшли заміну – юна співачка з мелірованим боб-каре, яка переспівала її пісню

Ані Лорак відома співачка, яка народилась та почала свою кар'єру в Україні, тут дівчина завоювала кохання мільйонної публіки, зробила себе популярною співачкою, чиї пісні переспівували всі.

Раніше пісні Лорак були як еліксир для кожної дівчини, адже в них завжди було багато сенсу, вони в цілому були про кохання, про почуття, про те, про що говорить душа кожної дівчини. Тому, треки Кароліни виходили в топи та були неймовірно популярними. Вони грали відусюди, радіо, телевізор, телефони, кафе.

Ані Лорак

Насправді й зараз стиль пісень Ані Лорак не змінився, він залишився таким же ліричним, душевним, романтичним. Але змінилося їх сприйняття. Оскільки Лорак останні 9 років живе у росії, і якщо перший час Лорак все ще сприймали як українську артистку, то зараз все інакше. Нині в Україні не співають пісень Лорак і не слухають, тому що її вже не сприймають як адекватну людину та українську співачку.

Проте у російській федерації Ані добре влаштувалась, і вже за останні пару місяців вона випустила два нових треки, які, звісно, стали популярними серед російських слухачів. А ще артистка стала не лише співачкою, а й акторкою. Вона знялась у фільмі “Поруч, але не разом” з зіркою серіалу “Кухня” Марком Богатирьовим. До того ж пісня Ані також має таку назву.

І саме на цей новий трек вже з’явився кавер, і він достатньо талановитий. Річ в тому, що донька Кароліни Софія вирішила заспівати разом зі своєю зірковою мамою нову пісню. На відео Софія постала з модною стрижкою боб-каре та меліруванням. І як виявилось, дівчинка також має талант співачки, бо не відстає за силою голову від своєї мами. Тож, можливо у майбутньому Софія стане новою зіркою естради та стане продовженням справи всього життя своєї мами.

Схожі статті

Як виглядає красуня-дружина і маленький син учасника “МастерШеф-13” Геворга Берчяна: зразкова родина

Для багатьох людей участь в "МастерШеф" є мрією, заради якої вони готові на значні жертви. Але найбільше бажання кожного — щаслива сім'я. Саме задля неї Гевор Берчян пожертвував місцем на проєкті.

Хто найкрасивіша суддя “МастерШеф” за всі 13 сезонів: Літвінова, Глінська, Мартиновська, Бадоєва чи Чехова

Трійця Ектор, Володимир та Оля настільки полюбилася глядачам, що може здаватися, ніби вони були суддями "МастерШеф" завжди. Але до Мартиновської шанувальників шоу зустрічали в кадрі інші 4 красуні.