Нікіта Добринін не відстає від Квіткової та обіймає невідому красуню просто на робочому місці: тепер не один

Нікіта Добринін відомий український телеведучий та шоумен, який ще й був головним героєм найромантичнішого шоу "Холостяк", де й знайшов своє справжнє кохання та навіть побудував родину.

Добринін – це єдиний герой “Холостяка”, який зміг побудувати міцні стосунки після проєкту та навіть одружитися зі своєю обраницею. Нікіта обрав для себе Дашу Квіткову, яка стала його дружиною та мамою його сина Левчика. Стосунки Даші та Нікіти почалися на камеру, а згодом перейшли у реальне життя. Пара багато подорожувала, вони пережили разом багато неймовірних емоцій. Зі сторони їхні стосунки здавалися ідеальними, але ніхто ж не виставляє на загал складні моменти або сварки, це нікому не потрібно, адже дещо особисте має залишатися особистим.

Добринін з Квітковою та сином

Так, Добринін і Квіткова прожили разом майже 5 років, і за цей час вони змогли стати прикладом побудови стосунків для багатьох пар. Влітку 2022 року пара вирішила повінчатися, і за словами подружжя цей крок вони хотіли зробити давно. Це ще більше впевнило людей у тому, що вони є міцною парою. Але нещодавно Даша розповіла, що вони з чоловіком більше не живуть разом.

Причиною такого розладу у родині стало те, що пара завжди і всюди була разом, робота, дім, подорожі, спільні проєкти, все це прив’язало їх та зробило одним цілим. Тому зараз у них різні життя, які переплітає лише син. Даша вже активно спілкується з чоловіками та приймає від них коштовні подарунки і навіть, не приховує  цього, оскільки вже вважає себе вільною жінкою.

А ось Нікіта занурився з головою у роботу, тому, зараз у нього багато проєктів та купа справ, певно, саме це його рятує. Але днями Добринін виклав фото де презентував свій новий проєкт “Ближче до зірок”. На першому фото Нікіта ніби-то обіймає за талію свою колегу, і це фото зроблене зі спини, а ось якщо подивитися далі, то видно, що його рука лежить на стільці, а не на талії колеги.

Сторіс Нікіти

Тож, Добринін поки що не будує жодних стосунків і здається, навіть не збирається, адже для нього зараз важлива робота, спорт та син.

Схожі статті

Христина Горняк незадоволена ступенем просмаження: учасник “МастерШеф-13” ледь не спалив Остапчука

Прямі ефіри цікаві тим, що в них можуть статися незаплановані ситуації. І учасник "МастерШеф-13" Артем Горбенко вирішив зробити яскравішим ранкове шоу Володимира Остапчука. А може й самого ведучого?

Вразила своєю жіночністю Лілію Ребрик: 46-річна Євгенія Власова показала, що для краси не існує віку

Євгенія Власова є прикладом жінки, яка самостійно побудувала успішну кар'єру та не побоялася відмовитися від шалених гонорарів заради мрії. Секретами щастя співачка ділиться з колегами та фанатами.