Від природної краси ні сліду: ось як зараз виглядає Оксана Марченко, з якою більше не спілкується Кондратюк

Оксана Марченко раніше мала чудову красу від природи, яку здавалося нічим не зіпсувати, проте зараз бачимо зовсім іншу картину. Як тепер виглядає зрадниця України? Дивіться в нашій статті.

Оксана Марченко успішно будувала свою кар’єру в Україні, була улюбленою телеведучою для багатьох українців та навіть стала еталоном жіночої краси, проте часи змінилися й зараз її просто не впізнати.

Після того, як Марченко втекла з України та весь час мовчала про війну, вона сподівалася не з’являтися на публіці, але сталося інакше. Після затримання її чоловіка Віктора Медведчука, екс-ведуча СТБ потішила своїм відеозверненням до Президента України та Президента Туреччини, де просила негайно відпустити її коханого.

На відео було вже не впізнати Марченко. Пластика зробила своє діло й тепер від природної краси не залишилося і сліду. Її неприємна міміка, повіки, які майже не закривалися, чорні окуляри, які робили більш суворий вигляд – все це дуже впадало в очі.

Зовнішній вигляд Оксани Марченко зараз

Ходили й чутки, що то була зовсім не Оксана Марченко, а її двійник. Звичайно, що це жарти, а сама жінка, ймовірніше за все, перенесла невдалі пластичні втручання до своєї зовнішності.

На російській прес-конференція, благовірну Медведчука попросили зняти маску, де та відмовилася, запевняючи, що зараз має поганий вигляд.

Оксана Марченко на російській прес-конференції

Нагадаємо, що любов у своїх колишніх українських прихильників отримала завдяки роботі телеведучої на співочому талант-шоу “Х-Фактор”. Багато років поспіль, вона залишалася незмінною у своїй ніші та здавалася дуже щирою, усміхненою та доброю. Але виявилося, що це була лише картинка для глядачів.

Схожі статті