Володимир Ярославський публічно зізнався у коханні до колеги з “МастерШеф” Олі Мартиновської: “Любі”

Ярославський не надто говіркий, проте пожартувати полюбляє. Відомо, що він досі холостякує, але при цьому чоловікові постійно приписують роман з колегою Ольгою Мартиновською, адже вони дуже гарно спілкуються між собою. Як на камеру, так і без камери часто проводять час разом та не соромляться цього демонструвати.

Ярославський та Мартиновська

У Олі часто можна побачити історії з Ярославським, до того ж вони не рідко стосуються якогось домашнього контенту. І, наприклад відео в домашньому одязі біля ялинки та спільні жартівливі ролики виглядають немов сімейні. Складається враження, що вони живуть разом та просто діляться з підписниками своєю родинною гармонією.

Та підтверджувати чи спростовувати свої стосунки колеги не поспішають. Можливо, вони просто не хочуть ще більше чуток про своє особисте чути. Проте вся країна вже їх одружила. Звісно, ніхто не скасовував настільки міцної дружби між чоловіком і жінкою. Та всі спільні фотокартки свідчать зовсім не про дружбу.

Так, наприклад кілька разів Оля та Володимир одягалися в однакові образи, і це теж нагадує стосунки як у сім’ї, бо просто так однаково не одягаються. До того ж це ще й подається з дуже ніжними підписами у соціальних мережах. Можливо це якийсь піар-хід, але навряд чи.

І днями Ярославський вирішив ніжно привітати Мартиновську з міжнародним жіночим днем. Чоловік виклав спільне фото в instagram, де вони обидва ніби в образах з фільму “Містер та Місіс Сміт”, та підписав фото таким чином.

“З 8 березня. Любі”.

До того ж останнє слово скоріш за все взяте з їхнього діалогу, адже у кожної пари є свої фірмові та незрозумілі нікому слова.  А Ольга своєю чергою відповіла цьомчиком. І після цього у коментарях почали питати чи разом вони, але відповіді, звісно, ніхто так і не отримав. Проте й ці публічні зізнання та коментарі один до одного вже багато про що говорять.

Популярне зараз

Схожі новини